Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Konsultant ślubny - dobry pomysł czy nie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Konsultant ślubny - dobry pomysł czy nie?

Może któraś z Was korzystała z usług takiego konsultanta? Przyznam, że przygotowania nas przerażają. Oboje z narzeczonym sporo pracujemy i czas przelatuje przez palce, a to już niedługo... Szukamy kogoś najlepiej z Warszawy, bo tutaj mamy i ślub, i wesele.

My korzystaliśmy. Firmę poleciła mi koleżanka - Agaya/ są z Warszawy. Konsultant sprawdził się w 100% - sprawnie i terminowo całość zorganizował, od znalezienia fajnego obiektu na wesele aż do samego końca, i skoordynował wesele i ślub. Dla nas to super opcja była - zero stresu.
    Last edited by blackyy; 25-07-14, 16:01.

Comment

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówczynią odnośnie pani Agaty z Agaya, w 100% kompetentna osoba, widać, że bardzo dobrze zna się na tym, co robi i na pewno nie zawiedzie cię. Doradzi, podpowie, wysłucha. Co więcej, taka przyjemność, wbrew pozorom nie kosztuje dużo, a pieniądze są zdecydowanie warte wydania. Planowanie ślubu może wydawać się niesamowitym przeżyciem i niektórzy bardzo się na to cieszą, lecz gdy przyjdzie co do czego, cóż, wtedy jest tylko stres i strach, czy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, czy się uda. A wiadomo, dzień ślubu zdarza się raz w życiu, chcielibyśmy przeżyć go jak najlepiej, a nie martwić się, czy tort aby na pewno wjedzie na czas, czy goście będą dobrze poinformowani o wszystkim, itp. Dlatego konsultant to dobra rzecz o pani Agacie mogę powiedzieć więcej - w razie pytań, priv

Comment

Oooo, super słyszeć, że są jeszcze takie konsultantki z prawdziwego zdarzenia. W takim razie zadzwonię do tej firmy i ogarnę temat, bo czas naprawdę goni!
        A o tej pani Agacie z chęcią dowiem się wiecej. Nigdy jeszcze na żywo nie miałam styczności z takim konsultantem ani też żadne moje znajome nie korzystały, więc kompletnie się nie orientuję.

Comment

OK, zadzwoniłam tam, umówiłam się na pierwsze spotkanie, w końcu! Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy, ale naprawdę jestem pełna dobrych myśli, bo przez telefon sprawili miłe wrażenie.

Comment

Ja korzystałam z usług takiej firmy Organizują śluby i wesela w całej Polsce [ mnie akurat w Gdyni ] 100% polecam. Zawsze można na panią konsultantkę liczyć, nawet jak tydzień przed ślubem waliło mi się zdrowie to też przy mnie byłą i wszystko się udało Więc polecam.
            Last edited by blackyy; 22-08-14, 13:03.

Comment

Dla osób o słabych nerwach i niezbyt dobrych w planowaniu detali to jest dobre rozwiązanie. W sumie takie konsultantki niby kosztują, ale podejrzewam, że jak często współpracują np. z jedną kwieciarnią to mogą tam zniżki załatwić.

Comment

Ja dostawałam zawsze kilka miejsc z których wybierałam to które mi odpowiadało, tak się umówiłam z konsultantką Ja jestem bardzo zadowolona. I wcale mnie to nie kosztowało jakiś niebotycznych pieniędzy.
                Last edited by blackyy; 01-09-14, 11:44.

Comment

Chyba z konsultantką to wiele rzeczy taniej można załatwić

Comment

Ja myślę, że to jest bardzo dobry pomysł! Konsultantka odciąża państwa młodych, jeśli chodzi o wszelkie drobiazgi organizacyjne, etc. Poza tym, często ludzie tak się stresują, że lepiej, by ktoś im pomógł w organizacji ślubu, żeby niczego nie przeoczyli. Sama chciałabym zatrudnić konsultantkę

Comment

Mi się wydaje, że to jest bardzo trafny pomysł bo on po prostu jest dość oszczędny w czasie, którego nam brakuje a tutaj w szczególności przed ślubem. Jeśli dysponujesz dość dobrym budżetem na to, to oczywiście możesz sobie na takie coś pozwolić i żałować nie będziesz.

Comment

Mi się wydaje, że wcale koszty opłacenia takiego konsultanta ślubnego nie są takie duże. Oczywiście, tak jak napisała diablica, trzeba brać pod uwagę wiele czynników, głównie zależy wszystko chyba od pomysłu i od tego, co sobie tacy Państwo Młodzi wymyśla. Szczerze wam powiem, że organizacja takiego zwykłego wesela, razem z opłatą za takiego konsultanta wcale nie będzie taka porażająca.

Comment

Mi się ten pomysł nie podoba. Jest skrajnie beznadziejny. To ma być mój ślub i jak chcę go zrobić to i znajde czas na organizacje.

Comment

Zamieszczone przez eksfn Zobacz posta
                            Mi się ten pomysł nie podoba. Jest skrajnie beznadziejny. To ma być mój ślub i jak chcę go zrobić to i znajde czas na organizacje.
                            Ale chyba źle to rozumiesz.
                            To nie jest osoba, która chce Ci skraść ten ślub (bo w takim tonie piszesz), tylko chce Ci pomóc, bo to duże przedsięwzięcie i bardzo czasochłonne. Nie każdy ma czas na wykonanie miliona telefonów.
                            A konsultant wykonuje twoje polecenia, pomaga zrealizować Twój pomysł i wizję, załatwia papierkową robotę itd.

Comment

Tego typu usługi w Polsce chyba nie są jeszcze zbyt popularne. Ludzie traktują ślub bardzo osobiście (i słusznie) i obawiają się, że konsultant zrobi wszystko po swojemu. Przecież jak sama nazwa wskazuje konsultant jest od konsultacji i doradzania. Taka osoba ma koncie już wiele ślubów, więc ma cenne doświadczenie, z którego można skorzystać
                              Last edited by blackyy; 25-05-15, 13:56.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X