Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Konsultant ślubny - dobry pomysł czy nie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • Konsultant ślubny - dobry pomysł czy nie?

  Może któraś z Was korzystała z usług takiego konsultanta? Przyznam, że przygotowania nas przerażają. Oboje z narzeczonym sporo pracujemy i czas przelatuje przez palce, a to już niedługo... Szukamy kogoś najlepiej z Warszawy, bo tutaj mamy i ślub, i wesele.

 • #2
  My korzystaliśmy. Firmę poleciła mi koleżanka - Agaya/ są z Warszawy. Konsultant sprawdził się w 100% - sprawnie i terminowo całość zorganizował, od znalezienia fajnego obiektu na wesele aż do samego końca, i skoordynował wesele i ślub. Dla nas to super opcja była - zero stresu.
  Last edited by blackyy; 25-07-14, 16:01.

  Comment


  • #3
   Zdecydowanie zgadzam się z przedmówczynią odnośnie pani Agaty z Agaya, w 100% kompetentna osoba, widać, że bardzo dobrze zna się na tym, co robi i na pewno nie zawiedzie cię. Doradzi, podpowie, wysłucha. Co więcej, taka przyjemność, wbrew pozorom nie kosztuje dużo, a pieniądze są zdecydowanie warte wydania. Planowanie ślubu może wydawać się niesamowitym przeżyciem i niektórzy bardzo się na to cieszą, lecz gdy przyjdzie co do czego, cóż, wtedy jest tylko stres i strach, czy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, czy się uda. A wiadomo, dzień ślubu zdarza się raz w życiu, chcielibyśmy przeżyć go jak najlepiej, a nie martwić się, czy tort aby na pewno wjedzie na czas, czy goście będą dobrze poinformowani o wszystkim, itp. Dlatego konsultant to dobra rzecz o pani Agacie mogę powiedzieć więcej - w razie pytań, priv

   Comment


   • #4
    Oooo, super słyszeć, że są jeszcze takie konsultantki z prawdziwego zdarzenia. W takim razie zadzwonię do tej firmy i ogarnę temat, bo czas naprawdę goni!
    A o tej pani Agacie z chęcią dowiem się wiecej. Nigdy jeszcze na żywo nie miałam styczności z takim konsultantem ani też żadne moje znajome nie korzystały, więc kompletnie się nie orientuję.

    Comment


    • #5
     OK, zadzwoniłam tam, umówiłam się na pierwsze spotkanie, w końcu! Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy, ale naprawdę jestem pełna dobrych myśli, bo przez telefon sprawili miłe wrażenie.

     Comment


     • #6
      Ja korzystałam z usług takiej firmy Organizują śluby i wesela w całej Polsce [ mnie akurat w Gdyni ] 100% polecam. Zawsze można na panią konsultantkę liczyć, nawet jak tydzień przed ślubem waliło mi się zdrowie to też przy mnie byłą i wszystko się udało Więc polecam.
      Last edited by blackyy; 22-08-14, 13:03.

      Comment


      • #7
       Dla osób o słabych nerwach i niezbyt dobrych w planowaniu detali to jest dobre rozwiązanie. W sumie takie konsultantki niby kosztują, ale podejrzewam, że jak często współpracują np. z jedną kwieciarnią to mogą tam zniżki załatwić.

       Comment


       • #8
        Ja dostawałam zawsze kilka miejsc z których wybierałam to które mi odpowiadało, tak się umówiłam z konsultantką Ja jestem bardzo zadowolona. I wcale mnie to nie kosztowało jakiś niebotycznych pieniędzy.
        Last edited by blackyy; 01-09-14, 11:44.

        Comment


        • #9
         Chyba z konsultantką to wiele rzeczy taniej można załatwić

         Comment


         • #10
          Ja myślę, że to jest bardzo dobry pomysł! Konsultantka odciąża państwa młodych, jeśli chodzi o wszelkie drobiazgi organizacyjne, etc. Poza tym, często ludzie tak się stresują, że lepiej, by ktoś im pomógł w organizacji ślubu, żeby niczego nie przeoczyli. Sama chciałabym zatrudnić konsultantkę

          Comment


          • #11
           Mi się wydaje, że to jest bardzo trafny pomysł bo on po prostu jest dość oszczędny w czasie, którego nam brakuje a tutaj w szczególności przed ślubem. Jeśli dysponujesz dość dobrym budżetem na to, to oczywiście możesz sobie na takie coś pozwolić i żałować nie będziesz.

           Comment


           • #12
            Mi się wydaje, że wcale koszty opłacenia takiego konsultanta ślubnego nie są takie duże. Oczywiście, tak jak napisała diablica, trzeba brać pod uwagę wiele czynników, głównie zależy wszystko chyba od pomysłu i od tego, co sobie tacy Państwo Młodzi wymyśla. Szczerze wam powiem, że organizacja takiego zwykłego wesela, razem z opłatą za takiego konsultanta wcale nie będzie taka porażająca.

            Comment


            • #13
             Mi się ten pomysł nie podoba. Jest skrajnie beznadziejny. To ma być mój ślub i jak chcę go zrobić to i znajde czas na organizacje.

             Comment


             • #14
              Zamieszczone przez eksfn Zobacz posta
              Mi się ten pomysł nie podoba. Jest skrajnie beznadziejny. To ma być mój ślub i jak chcę go zrobić to i znajde czas na organizacje.
              Ale chyba źle to rozumiesz.
              To nie jest osoba, która chce Ci skraść ten ślub (bo w takim tonie piszesz), tylko chce Ci pomóc, bo to duże przedsięwzięcie i bardzo czasochłonne. Nie każdy ma czas na wykonanie miliona telefonów.
              A konsultant wykonuje twoje polecenia, pomaga zrealizować Twój pomysł i wizję, załatwia papierkową robotę itd.

              Comment


              • #15
               Tego typu usługi w Polsce chyba nie są jeszcze zbyt popularne. Ludzie traktują ślub bardzo osobiście (i słusznie) i obawiają się, że konsultant zrobi wszystko po swojemu. Przecież jak sama nazwa wskazuje konsultant jest od konsultacji i doradzania. Taka osoba ma koncie już wiele ślubów, więc ma cenne doświadczenie, z którego można skorzystać
               Last edited by blackyy; 25-05-15, 13:56.

               Comment

               Reklama Reklama Module
               Collapse

               Working...
               X