Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Zaproszenia - proszę o pomoc !!! Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • #16
  Poszukaj na Allegro. Niektóre firmy robią śliczne i tanio zaproszenia na każde wydarzenie. Zamawiałam od 3 różnych osób i nigdy się nie zawiodłam Nie sugeruj się dostępną ilością, bo zawsze można do nich zadzwonić i zamówić więcej

  Comment


  • #17
   Zgadza się,poszukaj na portalach aukcyjnych oraz w sklepach internetowych zajmujących się dekoracjami i akcesoriami ślubnymi,tam znajdziesz zdecydowanie największy wybór oraz niższe ceny.

   Comment


   • #18
    W ubiegłym tygodniu otrzymalam próbki od kilku sklepów internetowych. Najbardziej spodobało mi się z poniższego zdjęcia ze strony http://zaproszenia-slubne.net/zapros...tazka-wsuwane/ Kosztują 2,99 zł i mają naprawde super jakość. Miałam próbki za 5,99 zł i 4,50 złi jakość niektórych była nie do przyjęcia:/ Najlepiej sugeruj sie opiniami innych klientów

    Comment


    • #19
     Czy 6 zł. to drogo? Jakiś czas temu spotkałam się z ofertą 11zł za zaproszenie. Ręcznie malowane, faktycznie eleganckie. http://frezkul.pl/3-zaproszenia-slubne
     Jednak warto przemyśleć taki wydatek, gdyż wydaje mi się, że można znaleźć ciekawe zaproszenia tańsze i nie mniej eleganckie. Obecnie średnia cena zaproszenia na ślub (takiego ze średniej lub wyższej pułki) to koszt: 4-9 zł. Droższe, można uznać za 'przepłacane'.

     Comment


     • #20
      Myśle,że to nie jest drogo,cena raczej normalna jak za oryginalne i stylowe zaproszenie dla gości,liczy się wzór,forma,rodzaj zastosowanego papieru i dodatków. teraz jest na tyle szeroki wybór,że możesz przebierać w zaproszeniach,także pod względem ceny.

      Comment


      • #21
       Ja widziałam bardzo ładne zaproszenia ślubne w JDstyle https://www.jdstyle.pl/2-zaproszenia-slubne. Są ręcznie wykonane i gustowne. Można sobie zobaczyć i coś ciekawego wybrać.

       Comment


       • #22
        Ja znowu, że najlepsze zaproszenia ślubne są w tym sklepie internetowym http://www.studiobrzoza.pl/
        Studio Brzoza oferuje Państwu znakomite zaproszenia na ślub oraz kartki firmowe świąteczne. Zaproszenia weselne i dodatki naszej produkcji są zawsze wysokiej jakości. Zapraszamy!

        Comment


        • #23
         Na pewno wybór zaproszeń, jak i innych akcesoriów weselnych mamy dzisiaj bardzo duży. Mnie osobiście bardzo spodobał się pomysł, aby zakupić na wesele tego rodzaju księgi gości
         https://z-milosci.pl/kategoria/ksiegi-gosci . Ich wybór jest spory, a i ceny nie są zbyt wysokie. Co sądzicie o takim pomyśle?
         Last edited by Irina; 30-08-16, 19:21.

         Comment


         • #24
          też miałam takie podobne zaproszenia takie ekologiczne w takim fajnym papierze, do tego dopasowałam fajne winietki, - artisfera.pl/drewniane-winietki-na-stol-p-19.html bardzo oryginalne całe drewniane i stały na stole były niesamowitą ozdobą i wskazywały to co najwazniejsze czyli gdzie usiąść!

          Comment

          Reklama Reklama Module
          Collapse

          Working...
          X