Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Zaproszenia - proszę o pomoc !!! Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Zaproszenia - proszę o pomoc !!!

Witam forumowiczki,
    jestem tu nowa, jeśli podobny wątek już był to przepraszam. Do ślubu mamy niewiele ponad 4 miesiące, wszystko właściwie mamy zapięte na ostatni guzik, oprócz…. zaproszeń, jestem szaleńczo zakochana w poniższych zaproszeniach, nie mogę wgrać zdjęcia : / nie wiem czy można ale podaję link, zamówiłam próbkę i naprawdę są śliczne, problem w tym, że kosztują 6,00 zł za sztukę ~!!!! czy może znacie kogoś kto robi podobne po niższych cenach? Sami finansujemy wesele i mój narzeczony nie chce słyszeć o wydaniu 6,00 zł za zaproszenie x 70 sztuk daje 420,00 zł, bo i tak pójdą w kosz, ja mam trochę odmienne zdanie, poniekąd to zapowiedź naszego ślubu, nie wyobrażam sobie aby wizytówką naszego dnia była byle jaka kartka wsadzona w kopertę, zwłaszcza, że poszłam już na kompromis i zrezygnowałam też z dekoracji kwiatowej stołu i mamy standardową w cenie cateringu w restauracji, zatem sądzę, że przynajmniej można sobie pozwolić na piękna oryginalna papeterię na stół, winietki menu i zawieszki, itp., które same w sobie będą również ozdobą, nie sądziłam, że w tak błahej sprawie dojdzie do konfliktu :/ myślałam, że może dla najbliższej rodziny zamówię zaproszenia droższe a dla pozostałej już tańsze? Nie wiem już sama, może rzeczywiście przesadzam, co tym sądzicie?
    Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.
    Last edited by blackyy; 02-09-14, 20:15.

Ok już się dowiedziałam, że linkow nie można podawac, teraz nie umiem ich usunąc, zatem zanim admistratorzy wyrzucą mnie z forum mam nadzieje, że któryś z forumowiczów poda mi może jakieś inne alternatywy zaproszeń tańszych i podobnych do tych które podalam
    Pozdrawiam

Comment

tu ci podam alternatywe :
      http://imagizer.imageshack.us/a/img823/5702/e7np.png
      http://imagizer.imageshack.us/a/img856/7458/fzdj.png

koszt za sztukę 5 zł kupilam sprawdzilam sa idelane dostępne na allegro.
      Jak bedziesz chciala znac wiecej szczegolow napisz do mnie albo poszukaj tych zaproszen na allegro bo nie wiem czy tu moge podac linka do oferty

Comment

Hey, niestety za takie zaproszenie zapłacisz słono, tym bardziej jak będzie wycinane ręcznie

Comment

Witam,

odradzam zakup zaproszeń od firmy Beesart, osobiście kupowałam na allegro

Pan, z którym miałam kontakt - Łukasz Misztela (koszulkiprzeznet@gmail.com) z całą pewnością nie jest profesjonalistą.

Przez zakupem dowiadywałam się czy wykonają 30 zaproszeń, ale w 3 wersjach językowych - zgodzili się.
          Niestety, już samo uzgadnianie projektu to była kpina - zamiast kopiować wysłane przez nas gotowe teksty, przyklejali zupełnie bezmyślnie mieszając wersję polską, francuską, etc. W wierszu wyrzucili wszystkie apostrofy, a kiedy prosiłam o poprawkę, to dosłownie dodawali jeden, o każdy kolejny musiałam pisać maila. Dosłownie śmieszna przepychanka mailowa. Uzgodnienie projektu i poprawienie przez nich zajęło prawie 3 tygodnie!!!

W efekcie z 30 zamówionych zaproszeń aż 19 nadaje się do wyrzucenia.
          Pomijam, że jakość papieru okazała się dużo gorsza niż obiecywana na aukcji (ot, zwykły papier do drukarki, troszkę grubszy), to zaproszenia są wydrukowane krzywo, źle zgięte, a na 12 z nich brakuje części tekstu...

Najgorsza była jednak próba reklamacji - dostałam mailową odpowiedź,że zwrócą mi pieniądze, po odesłaniu wszystkich zaproszeń, bo "nie są w stanie poprawić zaproszeń". Później przez telefon usłyszałam, że "skoro kupuję zaproszenia po taniości, to nie powinnam oczekiwać zaproszeń ze złota".
          Więc jeśli ktoś ma taką opinię o swoim wyrobie i wiedząc, że potrzebuję zaproszeń na święta, celowo nie chce dosłać poprawionych, tylko każde zwrócić, to jednak świadczy o podejściu do klienta.

Co prawda Pan Misztela odgrażał mi się, że na każdy mój negatywny komentarz będzie odpisywał, że kłamię, więc jeśli ktoś chce mieć pewność zapraszam do kontaktu - podeślę wszystkie maile jako dowód.

Na koniec Pan Misztela, zanim rzucił mi słuchawką, życzył mi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Cóż, ja życzę kursu prowadzenia biznesu, przyda się na pewno.

Jeszcze raz ODRADZAM SKLEP NA ALLEGRO BEESART!!!

Comment

Zaproszenia robione ręcznie są z reguły droższe, bo i nakład pracy większy. Po części narzeczony ma rację, to i tak pójdzie do kosza... spróbuj znaleźć tańszą alternatywę, albo wykonać sama lub poprosić kogoś znajomego.

Chcesz dobrze zaplanować swój pokój ? chcesz bardzo dobrze mieć zrobiony swój pokój z głową Zainspiruj się blogiem http://fotelik.tumblr.com/ w takim samym dużym stopniu jak ja.
            Last edited by BEGINAEURO75; 30-06-15, 15:46.

Comment

Zamieszczone przez BEGINAEURO75 Zobacz posta
              Zaproszenia robione ręcznie są z reguły droższe, bo i nakład pracy większy. Po części narzeczony ma rację, to i tak pójdzie do kosza... spróbuj znaleźć tańszą alternatywę, albo wykonać sama lub poprosić kogoś znajomego.
              Ja nigdy nie wyrzucam zaproszeń ślubnych zostawiam na pamiątkę
              zabieram też z wesela winietkę swoją i partnera

Comment

Ja nieco zainwestowałam i zanwestowałam w zaproszenia zaproszenia z elementem drewna, a konkretnie z serduszkiem takie o:

http://forum.abcslubu.pl/filedata/fetch?id=710878
                Wybrałam taką właśnie formę, ponieważ są one na pewno oryginalne, a co więcej bardzo starannie wykonane. Na moim weselu nie było 100 osób, dlatego też mogłam sobie spokojnie na nie pozwilić, a poza tym mają w sobie to coś.
                Last edited by blackyy; 02-02-15, 14:33.

Comment

Ja proponuje zaproszenia takiego typu. http://forum.abcslubu.pl/filedata/fetch?id=710974 Są to pierwsze takie zaproszenia. Nigdzie takich nie widziałem, są skromne a zarazem eleganckie no i tanie
                  Last edited by blackyy; 05-02-15, 14:27.

Comment

Zamieszczone przez sandra1990 Zobacz posta
                    Ja proponuje zaproszenia takiego typu. http://forum.abcslubu.pl/filedata/fetch?id=710974 Są to pierwsze takie zaproszenia. Nigdzie takich nie widziałem, są skromne a zarazem eleganckie no i tanie
                    Ja swoje zaproszenia zaprojektowałam sama i sama też wykonałam, zajęło mi to sporo czasu ale radość i duma były tego warte wszyscy goście byli zachwyceni

Comment

Skorzystanie z gotowej oferty to bardzo rozsądny pomysł. W końcu jeżeli dostajemy jakąś paletę zaproszeń, z której można wybrać konkretny model zaproszenia to najczęściej jest możliwe wprowadzenie własnych zmian, np. zmiana kroju i koloru czcionki, zmiana rozmiaru czcionki itd.

-------------------------------
                      Wejdz na stronę sklep z grami sprawdz nas!
                      Last edited by IJarogniew72; 29-04-15, 13:08.

Comment

Zamieszczone przez JERZYABC98 Zobacz posta
                        Ja swoje zaproszenia zaprojektowałam sama i sama też wykonałam, zajęło mi to sporo czasu ale radość i duma były tego warte wszyscy goście byli zachwyceni
                        a masz może zdjęcie, żeby się pochwalić? )

Comment

Zaproszenia kupiliśmy gotowe tyle, że bez tekstu. Teraz zajmniemy się wyborem tekstu i graficznego umieszczenia. To dopiero będzie wyzwanie

Comment

Wow, 6zł za zaproszenie to faktycznie drogo! Nie dziwię się, że Twój narzeczony się nie zgadza. Zaproszenia powinny być eleganckie i oczywiście oddawać podniosłość wydarzenia ale nie można przesadzać w drugą stronę. Podejrzewam, że większość osób otworzy zaproszenie w celu znalezienia konkretnych informacji po czym rzuci je w kąt My zamówiliśmy 40sz. w allezaproszenia.pl i nie wyszło drogo ponieważ jedna sztuka kosztuje u nich 2,99. Moim zdaniem są idealnym połączeniem prostego designu i elegancji.
                            Jest też opcja żeby zaproszenia zrobić samodzielnie jeśli ktoś ma czas i zdolności manualne. Ograniczeniem będzie wtedy tylko wyobraźnia autora Ja właśnie chciałam zrobić zaproszenia samodzielnie ale nie miałam czasu i zdecydowałam się na "gotowce".
                            Pozdrawiam

Comment

bądź ostrożna z zakupem dwóch różnych rodzajów zaproszeń dla rodziny. To raczej zły pomysł żeby wprowadzać wśród gości takie rozróżnienie. Niepotrzebne ci będą waśnie przed ślubem.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X