Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Na ile osób wesele? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• U nas około 100- 120 osób. Sala na szczęście ma ograniczenie max 120 osób.. na szczęście bo inaczej teściowie pospraszali by Bóg wie kogo

Comment

• My planujemy wesele na 80 osób + zespół, fotograf i kamerzysta, a więc trochę nas będzie...

Comment

• widzę dziewczyny że sporo u was gości. My liczymy max 60-65 osób

Comment

• Zamieszczone przez Chanela Zobacz posta
          My liczymy max 60-65 osób
          Jakby to tylko ode mnie zależało to chciałabym właśnie mniej osób zaprosić

Comment

• U nas ta liczba też ciągle jakoś dziwnie się powiększa... Hmmm...

Tyle, że całą listę robimy zupełnie sami, bez wtrącania się rodziców.
            Oni mogą co najwyżej tylko coś zasugerować...

Zobaczymy na czym się zamknie, ale na chwilę obecną jest około 120, 125 os.
            Sama się nie spodziewałam, że wyjdzie aż tyle...

Comment

• My na liście mamy równe 100 osób, ale pewnie nie wszyscy przyjadą (kilka osób mamy zza granicy). Mam nadzieję, że mimo wszystko wesele będzie bardzo udane

Comment

• Musimy mieć 80, tyle zapraszamy. Ciekawe ilu nam odmówi.

Comment

• Zamieszczone przez _Yumi_ Zobacz posta
                  Musimy mieć 80
                  Dlaczego musicie? Sala tylu wymaga? Takie minimum?

Comment

• Zamieszczone przez Pogodyna Zobacz posta
                    Jak będzie mniej, musimy dopłacić 2000 zł, wolę ta kasę przeznaczyć na co innego.

Comment

• Zamieszczone przez Pogodyna Zobacz posta
                      Ja też się spotkałam z takimi wymaganiami co do minimum.. cóż wiadomo restauracji bardziej opłacają się duże wesela ale na szczęście nie wszędzie tak jest

Comment

• Zamieszczone przez Anula Zobacz posta
                        Ja też się spotkałam z takimi wymaganiami co do minimum.. cóż wiadomo restauracji bardziej opłacają się duże wesela ale na szczęście nie wszędzie tak jes
                        U nas w zależności od ilości osób cena menu wzrastała ale to nie narzucało nam faktu ile osób zaprosimy. Chcieliśmy zaprosić ponad 100 i tyle zaprosiliśmy

Comment

• Ale macie ogromne wesela... aż dziwnie mi teraz powiedzieć, że z narzeczoną mamy zaproszonych niecałych 50 gości Stwierdziliśmy, że to nasz dzień i zapraszamy tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół, a reszcie niezaproszonej wyślemy powiadomienia, niech sobie choć na nas popatrzą w kościele

Comment

• Bo wymagania co do minimum są coraz częściej. U nas wyszło za menu dla 80 osób jeden dzień 140 zł bez alkoholu a za dwa dni zapłacilibyśmy 150zł więc różnica śmieszna. Ale sam pan z kateringu przyznał, że im więcej gości tym taniej wychodzi, a co najśmieszniejsze koleżanka, miała rok wcześniej wesele i za dwa dni dla 150 osób zapłacił 150zł od głowy. Tutaj wychodzi czysty rachunek ekonomiczny katering z obsługą ma jakieś stałe koszty, które trzeba pokryć bez względu na ilość gości więc jak jest ich więcej to tylko trzeba produktów więcej dokupić

Comment

• Zamieszczone przez lukasz71 Zobacz posta
                              Ale macie ogromne wesela... aż dziwnie mi teraz powiedzieć, że z narzeczoną mamy zaproszonych niecałych 50 gości Stwierdziliśmy, że to nasz dzień i zapraszamy tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół, a reszcie niezaproszonej wyślemy powiadomienia, niech sobie choć na nas popatrzą w kościele
                              Też tak zrobiliśmy. Postawiliśmy na najbliższą rodzinę i przyjaciół. Najważniejsze to otaczać się życzliwymi ludźmi. Żadne z nas nie chciało dalszej rodziny, widzianej raz na 5 lat. Nie chcieliśmy być sensacją

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X