Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Na ile osób wesele? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Na ile osób wesele?

my mamy obecnie potwierdzonych 46, stwierdzilismy ze zaprosimy tylko najblizsza rodzine a z reszta spotkamy sie juz po weselu na parapetowie, inaczej wesele liczyloby ponad 60 osob. Wiadomo ze zawsze jakies "ale" ktos bedzie mial tak czy siak

a jak jest u Was?

na ile osób

Ja obliczyłam tak mniej więcej 75 osób- pewnie i tak część odmówi
    http://www.suwaczek.pl/cache/4b791eefd6.png

Comment

u mnie jest dokładnie 94. i tak 6 osób odmówiło. Nie zaprosilismy tez wszystkich których byśmy chcieli bo by wyszlo jeszcze dużo więcej..

Comment

U nas troszkę gorzej bo tradycyjnie zaprasza się wszystkich
        Tak więc zaproszenia dostanie około 120 osób, ale już wiemy, że na uroczystości będzie co najwyżej 110..:>

Comment

My liczyliśmy tak na 80 ale jak się okazało jest już 90 i jeszcze nikt nie odmówił

Comment

My mamy na 44 osoby, oczywiście już licząc mnie i narzeczonego

Comment

u mnie będzie 65 gości ale jeszcze do tego zespół +fotograf czyli 71

Comment

u mnie nowa liczba - 46 gości plus fotograf i 2 dj'ów

Comment

115 gości + zespól 2 osoby+wodzirej+kamerzysta+fotograf+kierowca i fotograf ( ale znajomy).wiem ze juz 6 osob nie bedzie ale jeszcze wszytskich zaproszen nie rozwieźliśmy w zasadzie to 1/3 dopiero. Licze że maksymalnie bedzie 100 - 105 osób razem z oprawą.

Comment

u mnie bedzie do 100 osób, zapewne ktos odmowi ale 100 nie przekroczymy

Comment

Kurcze na mojej pierwotnej liście wyszło 210 osób!!!Ale to kompletne wariactwo. Po przeanalizowaniu tej listy uznaliśmy że nie zaprosimy osób z którymi nie mamy kontaktu,ani dalekiej rodziny,którą wypada zaprosić,a której nigdy na oczy nie widzieliśmy.Ostatecznie wyjdzie nam ok 150 osób do zaproszenia,ale pewnie nie wszyscy zechcą przyjść. Dodam że u nas wesele jest duuużo tańsze niż w dużych miastach(ok 80 zl/os+alkohol i ciasta),więc możemy zaszaleć

Comment

u to ja chyba przebije wszytskich bo u mnie zaprosznych jest 300 gosci ale ile przyjedzie to sie okaze

Comment

WOWA gdzie znaleźliście taką duża sale?Bo wiem że w moim mieście byłby problem

Comment

my planujemy zaprosić tak około 120 osob ale co wyjdzie to zobaczymy

Comment

my to robimy w tzw remizie i sala jest ogromna a wiec ludzie sie napewno pomieszczą

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X