Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Zawieszki i naklejki na butelki Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

A ja dzisiaj robiłam zawieszki na butelki jestem w szoku ze si tego podjęłam. Juz prawie wszystko skończone tylko musze dokupic takie malutkie kwiatuszki żeby na nie jszcze nakleic o i chodzilam po pasmanteriach i dooopa. wiecie moze czy istnieja jakies inne sklepy aby zakupić takie kwiatuszki??? Jak ozdobie zawieszki to zrobie fotke i wkleję
    'ozdrawiam

Comment

Ja polecam poszukać na allegro. Tam jest maaasa takich rzeczy. sama kupowałam tam dziurkacz ozdobny w kształcie serduszek do ozdobienia wizytówek.

Comment

Dzięki Monia za pocieszenie. I pozdrawiam rodaczkę

Comment

hej dziunia gdzie u nas w stargardzie kupowalas naklejki na butelki tam obok pks-u? bo ja chyba tam si eprzymierzam ale ja mam jeszcze czas a ty juz nie dlugo powiesz sakramentalne tak na pewno juz jakis stresik ale super juz nie dlugo twoj dzien sciskam :

Comment

Zamieszczone przez Monia
            hej dziunia gdzie u nas w stargardzie kupowalas naklejki na butelki tam obok pks-u? bo ja chyba tam si eprzymierzam ale ja mam jeszcze czas a ty juz nie dlugo powiesz sakramentalne tak na pewno juz jakis stresik ale super juz nie dlugo twoj dzien sciskam :
            Monia jak się wybierasz po cokolwiek koło PKSu to lepiej to przemyśl 10x Zdecydowanie nie polecam...

Comment

Kupowałam w sklepie ślubnym z tyłu za Rondem.A co do stersu to im bliżej ślubu to jest gorzej Martwią mnie przede wszystkim sprawy organizacyjne i to żwe koszta rosną w ogromnym tempie Ale daje rade na razie

Comment

hej toffi czemu kolo pks-u nie chodzic? w sumie raz tam bylam i nic ciekawego tam nie ma ale ni nie wiem . myslalam zeby tam przystrajac samochód bo nie wiem gdzie jeszcze przystrajaja ale mam jeszcze czas . pozdrawiam was Stargardzianki

Comment

Monia idż tam za Rondo Tam mają wszystko. Stroje u nich i samochód i kościół. Też nie polecam sklepu koło PKS-u.Jak chciałam zamówić u nich strojenie samochodu to pani powiedziała żebym przyszła innego dnia bo ona teraz nie ma czasu No i więcej tam nie poszłam

Comment

Zamieszczone przez Monia
                    hej toffi czemu kolo pks-u nie chodzic? w sumie raz tam bylam i nic ciekawego tam nie ma ale ni nie wiem . myslalam zeby tam przystrajac samochód bo nie wiem gdzie jeszcze przystrajaja ale mam jeszcze czas . pozdrawiam was Stargardzianki
                    Monia chociażby dlatego, że jest tak brudno a pani szyje ci sukienkę z innej starej sukni.... to chyba wystarczy co? Auto będę stroić w kwiaciarni Kościół mogłabym sobie sama, ale niestety mam już zakaz

Comment

wiecie co dziunia i toffi mieliscie racje poszlam tam zobaczyc kolo pks-u to babka pokazala mi poplamiona suknie i mowila ze kosciolow stroic nie lubi w stargardzie bo ma za malo czasu ale jak ja ktos poprosi to juz z wielka lacha ci pojdzie przystroic czaicie jak nienormalna
                      wogule tam jest syf wielki musze zobaczyc tam za rondem tyle tam chodze a nawet nie wiedzialm ze tam jest sklep slubny dzieki Buzka dziewczyny

Comment

http://img370.imageshack.us/img370/1...wieszkikj9.jpg
                        http://img370.imageshack.us/img370/1...c9f024e73a.jpg

to przykład naszych zawieszek
                        tylko my mamy 3 rodzaje wierszyków:
                        1) "Szumigłówka"
                        dziś to sprawi,
                        że się każdy dobrze bawi.
                        Zapewniają o tym
                        Młodzi -"Szumigłówka"
                        nie zaszkodzi..

2)
                        Ta butelka ma zadanie
                        Dziś istotne niesłychanie
                        Bo ma sprawić byście byli
                        Rozśpiewani, goście mili!

3)
                        Wódka Weselna
                        Kasi i Michała
                        Na stoły podana
                        Bawmy się wspaniale
                        Do białego rana!

Comment

mam pytanie dziewczyny czy zdrapujecie oryginalne naklejki z wodki? czy na to nakladacie zawieszki,nigdy czegos takiego nie spotkalam zawsze tylko naklejki,pomysl jest ciekawey i chyba zastosuje ale nie wiem czy oryginalna butleka z naklejka nie bedzie sie gryzla z zawieszka

Comment

My etykietki zostawiamy Bo butelka bez nich troszkę dziwnie by wyglądała Więc napewno zostaną i chociaż etykietkę mamy na wódce bordo a zawieszke taki kolor jak ponieżej to nam w niczym to nie przeszkadza

Comment

My etykietki zostawiamy Bo butelka bez nich troszkę dziwnie by wyglądała Więc napewno zostaną i chociaż etykietkę mamy na wódce bordo a zawieszke taki kolor jak ponieżej to nam w niczym to nie przeszkadza

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X