Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Księga gości Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Księga gości

A co dziewczyny powiecie na ksiązkę gości.

W ksiązce tej wpisują sie gości, dziekując za zaproszenie czy piszac co kolwiek im sie spodoba.

Ponizej fotki takich ksiazek:

http://img266.imageshack.us/img266/8093/ksiazkaiv5.jpg

http://img181.imageshack.us/img181/9643/ksiazka2tk7.jpg

http://img181.imageshack.us/img181/7308/ksiazka3ou4.jpg

Bardzo mi sie to podoba. I pomysł i wygląd takiej księgi. Szkoda, ze nie było takiego czegoś u nas.

Comment

ja sie zastanawiam nad taka, fajna pamiatka a wiele nie kosztuje!!

Comment

Tez nad tym myslalam, widzialam cos takiego na allegro. Jednak narzeczony mial jakies wąty..i narazie ucichło...mam nadzieje, ze marudzil bo mial zly dzien, bo mnie sie pomysl podoba!

Comment

...

Comment

My dostaliśmy taką księgę w prezencie od tatusia. Sama nie wiem, czy bym się na jej kupno zdecydowała. Powiem szczerze, że byliśmy u znajomych którzy na swoim ślubie poprosili nas o wypisanie życzeń na specjalnych karteczkach. Siedzieliśmy z moim R. chyba z 20 minut i myśleliśmy co napisać, bo nie chcieliśmy zostawić im na pamiątkę wpisu banalnego, oklepanego i bez odrobiny humoru.
            Czy wiecie co właściwie ludzie tam wpisują?
            Czy tylko "Wiele szczęścia i radości na nowej drodze życia życzą ciocia Irenka z rodziną"

Comment

A mi sie to podoba i taka napewno bedziemy mieli. W związku z tym ze zaproszenia i wizytówki robie sama to ksiege gosci kupie ale ozdobie ją aby odpowiednio pasowała do reszty. A jesli o wpisywanie życzen to nie kaze kazdemu wpisywać je a Księga bedzie leżała w odpowiednim miejscu przy wejsciu i kto kiedy bedzie chciał to się wpisze. Zapewne Ci bardziej pomysłowi wpiszą coś ciekawego a inni skromne ale szczere zyczenia. Jest to doskonała pamiątka. Napewno z zyczen osobistych niewiele zapamietam a jak beda one zapisane to zawsze bede mogła do nich wrócić. Jak dla mnie super sprawa

Comment

Dla sprostowania napiszę, że NIE TWIERDZĘ, że mi się to nie podoba. Zawsze to nowy, ciekawy pomysł. Księgi są śliczne, są miłą pamiątką itd
                Wiem tylko, że nie wiedziałam co napisać i boję się, że moi goście również będą się stresowali.

Comment

Jako że wśród znajomych zaczął się "sezon na wesela", na kilku byłam - i owszem, na dwóch księgi gości się pojawiły, ale... jakoś dziwnym trafem zaproszeni ludzie wcale się nie kwapili do wpisywania czegokolwiek. A jeśli już się wpisywali, to najczęściej było to oklepane - że pozwolę sobie zacytować Dunię: "Wiele szczęścia i radości na nowej drodze życia życzą ciocia Irenka z rodziną"
                  Z drugiej strony, pewnie po wyjściu z kościoła jest się tak przejętym, że ogromnej większości życzeń składanych osobiście przez członków rodziny i znajomych wcale się nie pamięta... I wtedy taka księga może być - cokolwiek się w niej znajdzie - miłą pamiątką...
                  W sumie jeszcze się nie namyślaliśmy nad tym, czy chcemy coś takiego mieć na swoim weselu...

Comment

Słuchajcie, a może tak zrobić księgę gości po weselu? To znaczy wysyłać do każdego gościa (lub rodziny, która mieszka razem) po kolei. Może i to dłużej trwa, ale taka księga na pewno będzie kolorowa i z pięknymi życzeniami... Ale nie jestem przekonana do swojego pomysłu, bo jednak na weselu, to na świeżo i na żywo... i pomysł raczej do zreazliowania przy mniejszej liczbie gości Bo wysyłać do każdego (a rzecz to nie mała) kiedy gości jest 100? No i po co ja to proponuję Hihi, albo inaczej... Goście zawsze dają młodym kartki z życzeniami, są one teraz takie piękne i zazwyczaj pisze na nich coś więcej... Nawet jeśli tekst jest wydrukowany, a gość się tylko pod nim podpisał, to zawsze to jakiś wierszyk. No i taką kartę można przeciąć na pół i wkleić do księgi goście, żeby było widać pierwszą stronę i środek kartki. Poświęcić dwie strony w księdze gości, przykleić kartke i ją ładnie ozdobić na swój sposób I co Wy na to? Mam nadzieję, że za bardzo nie zamieszałam

Comment

Po tym co napisałyście sama mam wątpliwości...obawy, że znadję tylko :"wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.."
                      A pomysł Bożenki? hmm..może nawet lepszy? bo kartki się gubią albo się je wyrzuca po prostu..a tak byłyby w jednym mijescu..
                      trzeba się zastanowić...

Comment

No ale koszt takiej ksiegi nie jest duzy. Jeśli będzie bogato wypełniona to super a jak się okaże niewypałem to przynajmniej nie bedziemy bardzo załowali tych 20 czy 30 zł. A zawsze można ją potem dobrze wykorzystać choćby właśnie na te kartki. bardzo dobry pomysł

Comment

Kurcze moze macie faktycznie racje, ze ludziska nie beda mieli co wpisywac i bedzie to tylko problem hmmm

Comment

Napewno fejny pomysl jest z ta ksiega - ale bylam na weselu gdzie kamerzysta podchodzil do gosci ( na sali i poza nia ) i prosil o krotkie teksty " jak sie bawicie " Co chcielibyscie powiedziec młodej parze ", co wam smakowalo najbardziej " itd , wyobrazcie sobie , ze tak fajnie zostało to posklejane przy montazu calego wesela na plytce , ze az miło i na wesoło sie ja oglądało.

Comment

Pomysł może niewypalić, gdy większość gości jest nieśmiała lub gdy jest lekko upita i zaczyna z siebie robić "pajaca" przed kamerą, wówczas można się tylko wstydzić za taką osobę

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X