Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Jak zabawić dzieci na weselu? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Jak zabawić dzieci na weselu?

Dziewczyny, zastanawiam się co wymyślić dla dzieci, żeby się nie nudziły. Planuję, żeby nie było ich dużo, bo uważam, że wesele to nie kinderbal, ale dla tej garstki chciałabym coś zorganizować. Macie jakieś pomysły? Albo byłyście na weselu, gdzie było coś zorganizowane dla dzieci?

Najlepiej, żeby jedna osoba była oddelegowana do zabawy z dziećmi. Najlepiej, żeby była to osoba wynajęta, która zajmuje się takimi animacjami dla najmłodszych. Ona z pewnością zajęłaby się nimi dobrze, urozmaiciłaby im czas i nie musielibyśmy się martwić, że maluchy się nudzą (albo broją ).

Comment

u nas właśnie dziecko zabawiało dorosłych. Była przezabawna, wszystkich wyciągała do tańca i nikogo się nie bała.

Comment

Ja byłam na weselu gdzie były dwie zatrudnione osoby do opieki nad dziećmi - dorośli nie musieli się martwić, że ich pociechy gdzieś znikną

Comment

Wynająć kogoś do zabawy dla dzieci, najlepiej by było, ale to się wiąże najlepiej z osobna salą... ja nie przepadam za zabieraniem dzieci na wesela, szczerze napiszę... potem, kiedy goście się już ponapijają dzieją się czasami bardzo niemiłe sceny, świadkami których dzieci nie powinny być... to nie jest impreza dla dzieci...

Comment

Fakt! Można kogoś wynająć i ten ktoś wtedy będzie najbardziej zajęty na weselu i wtedy będzie można przede wszystkim powierzyć gości i swoje dzieci. Takie osoby się ogłaszają na Internetach, wystarczy poszukać albo też wystarczy popytać wśród znajomych.

Comment

zaproponujcie DJ-owi lub zespołowi o zadedykowanie kilku specjalnych piosenek dla dzieci, ewentualnie sami włączcie muzykę dla dzieci w osobnym pomieszczeniu podczas ich przyjęcia. Taniec pozwoli dzieciom wyszaleć się i wyciszyć. Taniec najmłodszych gości z Parą Młodą będzie nie tylko dla dzieci specjalnym wydarzeniem, ale także ten urokliwy moment ślubu będzie mógł być zarejestrowany przez fotografa tworząc naprawdę niezwykłe zdjęcia.
              Last edited by blackyy; 20-07-15, 10:05.

Comment

Ostatnio obiło mi się o uszy, że można wynająć tak zwane animatorki, które będą zabawiały dzieci w trakcie wesela. Moim zdaniem fajne rozwiązanie bo to takie tymczasowe przedszkole

Comment

Są takie animatorki, ale uważam, że lepiej jest je wynająć jak już jest więcej dzieci na weselu. Przy małej ilości to nie ma sensu.

Comment

jak zabawić dzieci hmmm... można zamówić dla nich jakaś atrakcję, albo kupić parę kolorowanek, nadmuchać parę balonów i dzieci same odnajdą drogę do szcześcia koleżanka też przygotowała dla dzieciaków bańki mydlane i każdy dostał przy swoim miejscu taki zestaw i dzieci były długo zajęte

Comment

Pytanie bardzo trudne,natomiast myślę,ze dzieci najlepiej same się zajmą na wesele jeżeli będą posiadać rówieśników,w przeciwnym razie dorośli nigdy im nie dogodzą. Można jedynie pomyśleć o fajnej i ciekawej atrakcji jak kącik dla dzieci czy fontanna czekoladowa.

Comment

Można pomyśleć o skorzystaniu z usług animatora, który zapewni im mnóstwo zabawy

Comment

Jeśli tylko będzie więcej niż jedno dziecko, to bez obaw - świetnie się sobą nawzajem zajmą A jeśli chodzi o atrakcje - u mojej siostry był pokaz magii w wykonaniu grupy Mistrzowie magii. Dzieci były zachwycone Dorośli też!

Comment

Reklama Reklama Module
                          Collapse

Working...
                          X