Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Wedding bar. Barmani na weselu Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • Wedding bar. Barmani na weselu

  Pewnie często przyszłe Młody Pary zastanawiają się jak zaskoczyć swoich gości i co zrobić aby właśnie to ich wesele było wyjątkowe, jak z marzeń. Tak naprawdę jest wiele rzeczy oraz usług które mogą w tym pomóc. Nam się jednak wydaje że świetną i wyjątkową usług jest tzw. Wedding Bar. Pewnie zastanawiacie a po co, pewnie to jest drogie, czy to zainteresuje moich gości. My odpowiadamy bar na weselu to świetna sprawa ponieważ kultura spożywania alkoholu w naszym kraju bardzo się zmieniła. Ludzie już nie tak chętnie piją białą wódkę, szukają czegoś przy czym można się fajnie bawić. Bar będzie po to, aby goście mieli wybór. Czy to jest drogie. Absolutnie nie. Nasza firma jest elastyczna i dopasuję się do Waszego budżetu. Chcemy być atrakcją w atrakcyjnej cenie. A czy zainteresuje gości. Nasz w tym głowa aby tak było i naprawdę wiemy co zrobić aby nasz bar był oblegany. Uwierzcie nam mamy dziesiątki obsłużonych wesel na naszym koncie i za każdym razem Młoda Para na końcu nam mówiła, że bar to był starzał w dziesiątkę.
  Mobilni-Barmani
  www.mobilni-barmani.pl
  +48 695 642 838

 • #2
  u nas nie będzie barmanów tylko klasycznie wodka na stołach - z polanina prawdopodnie bo z grawerką chcemy z inicjałami.

  Comment


  • #3
   Jeśli na weselu będzie sporo młodych osób, to myślę, że warto zatrudnić barmana

   Comment


   • #4
    Osobiście wole perfect service czyli mobilny bar kawowy. jest niezapomnianą atrakcją dla wszystkich gości. pokaz kawowy zachwyca szczególnie jak się podaje i tort, wtedy dużo osób sobie bierze kawę, my akurat tort zrobiliśmy po pierwszy tańcu, więc akurat fajnie.Dla tych co nie lubią kawy jest aromatyczna herbata.

    Comment

    Reklama Reklama Module
    Collapse

    Working...
    X