Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Zaprosznie przez internet Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Zaprosznie przez internet

Witam,
    Mój narzeczony chce wysłać zaproszenia przez internet, co myślicie o takiej formie zaproszeń? Znaleźliśmy stronę slubujetobie.pl na której można zaprojektować własne zaproszenia i dodatkowo można mieć galerię, listę prezentów, listę gości, podać na mapce dokładną lokalizacje i mieć księgę gratulacyjną. Czy to dobry pomysł? Osobiście mam obawy że nie wszyscy mogą coś takiego zaakceptować, ponieważ w zwyczaju jest żeby do wszystkich jeździć osobiście...

może nie tyle jest taki zwyczaj ale ja bym się nie bardzo ucieszyła z zaproszenia wysłanego on-line. jak dla mnie to zaproszenie powinno zostać wręczone osobiście lub wysłane pocztą ale na pewno nie przez mail.

Comment

Ja również nie ucieszyłabym się z takiego zaproszenia i w sumie nie wiem czy potraktowałabym je poważnie . . .

P.S> Nie wiem czemu, ale zalatuje mi tu reklama :P

Comment

A jak powiadomicie babcie/ciocie, ktore nie posiadaja internetu? Oni dostana zaproszenia tradycyjne? Ciekawe, jak poczuje sie rodzina podzielona na tych z e-mailowymi zaproszniami i z tymi tradycyjnymi.

Dla mnie taki pomysl odpada i calkowicie mija sie z celem.

Comment

Moim skromnym zdaniem to zwyczajnie nieelegancko w taki sposób zapraszać.. Ślub ma się w końcu raz w życiu, a to takie zlewanie trochę, a nie poważne zapraszanie na najważniejszy dzień w swoim życiu... Kiedyś dostałam tak zaproszenie na Komunię kuzyna i gdyby nie to, że ciotka i tak zadzwoniła zaprosić to nie wiem czy bym poszła, bo poczułam się jakoś tak dziwnie, że to takie niepoważne...

Comment

Pomysł arogancki! Nie poszłabym na wesele, gdyby mnie zaproszono w takiej formie.

Comment

ja tez bym nie poszla ...

Comment

niestety ale ja rowniez przylaczam sie do dziewczyn wyzej nie poszlabym na takie wesele uwazam to za malo eleganckie i powiem wiecej bez szacunku dla drugiej strony.

Comment

tak można powiadomić znajomych o ślubie, a nie zaprosić na niego

Comment

Zamieszczone przez divette
                    tak można powiadomić znajomych o ślubie, a nie zaprosić na niego
                    dokładnie to sobie pomyślałam. Zawiadomienie dla znajomych może być do przejścia w tej formie. Zaproszenia nie. Przynajmniej nie dla mnie

Comment

Takie zaproszenie to może na wieczorek panienski pasuje, ale na ślub w żadnym wypadku, pominawszy już babcie i inne osoby bez dostępu do internetu, wg mnie jest to po prostu nieeleganckie i nie na miejscu.

Comment

Orginalna nie będę ale mi tez taki pomysł się nie podoba

Comment

Zamieszczone przez awerilla
                          Orginalna nie będę ale mi tez taki pomysł się nie podoba
                          dokładnie ja też

Comment

mi tu też reklama wali na kilometr bo pani, która napisała tego posta jest z miejscowości, która znajduje się w powiecie z którego pochodzi właścicielka tego portalu [dziś mam wredny humor przepraszam]...

co do samego zaproszenia przez internet to u mnie też pomysł odpada... na urodziny spoko, ale na ślub nie bardzo.

Comment

po pierwsze to reklama a po drugie to w życiu bym nie poszła jakgy mnie ktoś tak zapraszał...

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X