Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Motywy przewodnie Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Motywy przewodnie

Nie znalazłam takiego tematu więc zakładam. Jakie macie dziewczyny motywy przewodnie? U mnie miały być herbaciane róże(już nawet znalazłam piękne zaproszenia z tym motywem) ale jak wiadomo wszystko się zmieniło. Teraz pomyślałam, że oprócz kolorów(jeszcze nie wybranych) motywem przewodnim mogą być kokardy. Co o tym myślicie?

u nas motywem przewodnim zpewnością będą lilie. A co do dalszych ustaleń, to nie mamy [ojęcia.

Comment

lilijka, stąd twój nick?

Comment

U nas były róże i piórka...

Motyw różany miałam na sukni, bukiet również był z róż. Dodatkowo w bukiecie były piórka, i ozdoby do włosów też miałam z piórkami. Dekoracja za nami także składała się z białych i żółtych piórek (na żyłce - można takie kupić). No i takie same piórka na żyłkach porozkładane były na stołach, między talerzami, i porozwieszane tu i ówdzie. Świetnie się to sprawdziło, bo wraz z rozkręcaniem się zabawy goście - przede wszystkim dziewczyny - "otulali się" tymi piórami i szaleli z nimi na parkiecie

Rano, jak obsługa już posprzątała salę, piórka nadal gdzieniegdzie wisiały. I do tej pory widuję je gdzieś w domach gości

Comment

U nas zdecydowanie dwa białe gołąbki. No i kolory:biały, bordowy i złoty.

Comment

Hmm... kolory: kobaltowy niebieski, srebrny, biały. No i mnóóóóóóóstwo świec Będą wszędzie, ślub będzie o 17.00 w środku zimy więc na zewnątrz będzie już ciemno. Nastrojowe światło + świece... Może wyjść fajnie. No i oczywiście w kaplicy - ścieżka z płatków róż i w ogóle dużo białych i niebieskich róż ^^

Comment

U nas były bordowe róże
              Bukiet, butonierka, stroik do włosów, dekoracja na samochodzie, dekoracja na stołach i podwieszane róże pod sufitem na sali, a i jeszcze tort

Comment

Ulquiorra, bardzo mi sie te kolory podobają!! też bym tak urządziła wszystko w takich barwach ale latem to nie wiem.....zimą na pewno pięknie to będzie pasowac do klimatu na dworze!!!

Comment

Ulquiorra, a nie myślisz, że możesz tymi kolorami uzyskać efekt zimna?

Comment

malgorzatkar, wtrace sie: jesli ktos umie i wie, jak to polaczyc, to nie ma lepszego schematu na zime. Warto jednak pomyslec o granacie, bo musi byc jakis mocniejszy kolor... Sama mialam miec taki schemat (+ zaproszenia z gwiazdka sniegu jako zamknieciem) przy planach nr1, gdzie mielismy brac slub w Walentynki tego roku w Zakopanym Z innych zimowych opcji jest czerwien i zloto, czerwien i zielen (bardzo specyficzne, najlepiej dla swwatecznych slubow), biel i czerwien.

Comment

Ja bym pomyślała o granacie i srebrze.

Comment

My myślimy o bordo, śmietankowym kremie i różach..

Comment

Ulquiorra, ciekawa jestem już zdjęć z Twojego wesela.... Zapowiada się ciekawie....

Comment

malgorzatkar, nie przeszkadzało by mi to. Widziałam już to połączenie jest bardzo ładne i efektowne zwłaszcza w zimie

kejt, jak tylko będzie po ślubie zapewne jakieś zdjęcia wrzucę I sama nie mogę się doczekać

Comment

u nas było wszystko właściwie w kolorach białego, ciepłego pomarańczu-takie kwiaty miałam w bukiecie (różyczki z czymś tam )...a sala była w takich samych kolorach + świece i serwetki oraz żywe kwiatuszki przy stołach

Comment

Working...
                              X