Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Jak przystroić klatkę?wejście do domu? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Jak przystroić klatkę?wejście do domu?

mam nadzieje, że takiego tematu nie ma jeszcze. Chciałam was zapytać jak przystrajacie lub przystroiliście wasze klatki schodowe,wejscia do domów? Czy było to coś nie typowego czy standardowo baloniki,choinka i bibułki? Ja chciałabym tak jakoś skromnie a zarazem ładnie,jakoś nie lubie stojących choinek,które są "tradycją" w moim bloku Macie może jakieś fotki lub pomysły bo z chęcią bym coś podglądła

u mnie bedzie napewno ustrojone przez balony jeszcze dokladsnie nie wiem jak bym chciala, moze porecz uda nam sie przystroic za nie duze pieniadze zywymi kwiatami w formie girlandy

Comment

Zamieszczone przez magdallena85
      u mnie bedzie napewno ustrojone przez balony jeszcze dokladsnie nie wiem jak bym chciala, moze porecz uda nam sie przystroic za nie duze pieniadze zywymi kwiatami w formie girlandy
      oo może faktycznie żywe kwiaty,jeszcze tego nie widzialam

Comment

mojej mamie sie zawsze tak ma5zylo my mamy swoj dom i dosc sporo tych poreczy wiec powinno wygladac fajnie i inaczej

Comment

karla_p, w moich okolicach wejście do domu czy mieszkania panny młodej i pana młodego przystraja się tzw. koroną

Tak przykładowo to może wyglądać:
          http://www.kwiaciarnia.olkusz.pl/dek_dod/dod4_max.jpg

Comment

a ja jesli mogę wyraże swoją opinie. Dla mnie strojenie mieszkań czy kaltek to jakois dziwnie wyglada. Balony potem walaja sie po całym osiedlu, a wstazeczek nawet nie ma kyo posprzatac. Moi sąsiedzi jak brali ślub, to 1.5 miesiaca wstazeczkji wisoały na poreczach.
            Ale jesli ktos ma domek to czemu nie nawet fajnie wyglada, chociaz i tak jestem raczej pezciwniczka czegos takiego.

Comment

ja jestem z wioski i będę stroiła bramę i wejście do ganku balonami i kokardami, jeszcze nie mam sprecyzowanej koncepcji, ale jakaś tam jest

Comment

zielonooka bardzo ładne,tylko pewnie przy tym jest dużo roboty,ale może moje młode druhenki by się pofatygowały :P:P

Comment

karla_p, takie korony można też zamówić w kwiaciarni a właśnie cała tradycja korony to fakt że właśnie młode osoby zaproszone na wesele (z obu stron) tworzyły taką koronę poznając się wzajemnie

Comment

zilonooka prześliczna ta korona jej jak mi się podoba już mamie pokazałam i poprosiłam aby mi taką zrobiła bo Jej to plecenie fajnie wychodzi i szybko ja będę mieć jeszcze bramę strojoną ale podobnie jak małgorzatakar nie mam koncepcji wiem tylko że podjazd pod dom trzeba też jakoś przystroić ale koniecznie będzie tablica Witamy Pana Młodego i Gości Weselnych bo mi się to strasznie spodobało u koleżanki

Comment

divette to pierwsze podoba mi się bardzo,tyle że te kwiatuszki na schodach chyba bym sobie odpusciła,bo podejrzewam,ze i tak goście by je postrącali :P
                      Na zdjeciu 4 i 5 też super

Comment

mnie się 4 najbardziej podobam, ale mam wrażenie że sprawdziło by się na schodach, ale w domku jednorodzinnym
                        takie wielkie zejście

Comment

Zamieszczone przez divette
                          mnie się 4 najbardziej podobam, ale mam wrażenie że sprawdziło by się na schodach, ale w domku jednorodzinnym
                          takie wielkie zejście
                          dokładnie

Comment

a mnie sie podoba 4 i 7 chociaz te balony jesli chodzi o wystroj klatki schodowej w bloku czy domku to za kaszanowato by wygladaly ale te delikatne z kwiatuszkami zoltymi jest super

Comment

Working...
                            X