Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Jak przystroić klatkę?wejście do domu? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

ja nawet o tym zapomnialam bo u nas rzadko sie stroi klatki...ale podoba mi sie z zoltymi kwiatami...

Comment

My mieliśmy ustrojone kwiatami sztucznymi takimi jak miałam w wiązance, na płocie były balony w takim kolorze i właśnie kwiatki a nad bramą wjazdową coś mniej więcej takiego jak ta korona też z kwiatkami. To był pomysł mojej mamy i brawo jej za to

Comment

dorcia4, pochwalisz się jakimiś zdjęciami?

Comment

magdallena85 mnie się podobają szczególnie te białe

Comment

My osobiście nie będziemy dekorować klatki, ale za to udekorujemy zejście ze schodów w hotelu, w którym mamy wesele. Będziemy wchodzić innym wejściem i schodzić z góry od naszego pokoju (nie wiem jeszcze, gdzie będzie) właśnie tymi schodami.

Comment

czwarta propozycja po prostu bajeczna

Comment

Piękne są Też na początku chciałam kwiaty, ale mama miala własną koncepcję... W końcu machnęłam reką... myślę sobie... ech, co tam, niech zrobi tak, jak uwaza, bo strasznie ją to cieszyło Miałam więc balony, ale bardzo ładnie to zrobiła mamcia. Całe poręcze i górna częśc bloku, nad klatka schodowa były wypełnione balonami (powtykanymi w taki specjalny weżyk z dziurkami, w które się wsadza balony, już to ktos prezentował na forum, także były połozone gęsto i ładnie się układały). Było bardzo kolorowo i pieknie A bolony nasz znajomy przyszedł siagnąc po południu i rozdał torche dzieciakom, a reszta ustroił naszą sypialnie w domu

Comment

Ja sobie daruję przystrajanie klatki schodowej, bo rodzice mieszkają na 7 piętrze i trochę by było tych poręczy i właściwie jest winda którą się wjeżdża. Ale myślę, że sam korytarz do naszsego mieszkania... może coś pomyślę. i jeszcze podoba mi się zdjęcie wklejone przez Divette - czarno białe, widać drzwi chyba z jakąś kokardą i napis Panna Młoda. MOże niekoniecznie taka biała karta z wydrukowanym napisem, ale może jakaś szarfa podczepiona z takim napisem, coś co by wskazywało, że to tutaj mieszka panna młoda

Comment

u nas sie tego nie praktykuje,zreszta ja dla swojego spokoju psychicznego wolałabym przemknąć niezauważona...bo ja wstydzioszka jestem

Comment

agusia_85, nie licz na to Wszyscy wscibscy i tak będą wypatrywać Cię w oknach....

Comment

aneczka85, heheh ale ja nie rozgaduje, że bede brała ślub Chyba, że zobacza samochód i będą czaili czyj to czyj to Zawsze zazdrościłam tym którzy mieszkają w domkach,mogą właśnie sobie przystroić dom i wogóle

Comment

agusia_85, ja mam to szczescie mieszkac w domku jednorodzinnym A z tym ze wszyscy sie dowiedza to wiesz jak jest.Poczta pantoflowa działa

Comment

no poczta działa nie ma co się oszukiwać Podobają mi sie zywe kwiaty we wszelkich dekoracjach,ale to strasznie dużo by wyszło wtedy, ładne sa te girlandy które wkleiłyście

Comment

zielonooka niestety nie mam żadnych zdjęć, nikt nie pomyślał.... Są urywki na kilku ale nie widać dużo

Comment

Working...
                              X