Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
organizacja wesela przez firmę Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

w sumie mniej roboty...ale tez mniej przyjemnosci...chyba bym potem zalowala ze sama wszystkiego nie zorganizowalam...moja przyjaciolka brala slub prawie 2 lata temu i jak sie dowiedziala ze ja wychodze za maz to pierwsze co powiedziala; "moge Ci zorganizowac wszystko? bylo tak fajnie i tesknie za tym"

Comment

Olka masz rację z jednej strony faj na sprawa, że wszystko załatwią za Ciebie, ale zaś z drugiej taki dzień się nie powtórzy i czasami warto włożyć trochę swojej pracy

Comment

Znalazłam artykuł na ten temat:
        http://www.wiadomosci24.pl/artykul/p...bny_63145.html
        To są ceny ze "stowarzyszenia", może ktoś wie ile kosztują usługi niezależnego konsultanta?
        Pozdrawiam!

Comment

stokrotka-is-me, to zalezy od samego konsultanta. Ja pracowalam w ustalonym przez pare budzecie i dbalam o to, zeby para miala dokladnie to, co chce (albo bardzo bliskie zamienniki po uprzedniej zgodzie), ale za mniejsze pieniadze - i z tego bralam swoja naleznosc, tzn. w roznicy pomiedzy budzetem a tym, co faktycznie zostalo wydane.

Comment

Na początek - nie założyłam konta, żeby reklamować firmę. Wcześniej byłam też pod nickiem Martina84, ale dłuuugo nie było mnie na forum. Moje posty w wątkach slubnych i dziecięcych były i są nadal

Dobra, dziewczyny, powiem Wam tak - założyłam stosunkowo niedawno firmę która zajmuje się organizacją ślubów, wesel, ale także innych eventów. Nie, nie chodzi mi tutaj o darmową reklamę. Bardziej o to, żeby Wam powiedzieć, że zainteresowanie jest. Tylko że ludzie, którzy przychodzą, zazwyczaj nie mają pomysłu na ślub i oczekują, że konsultantka wszystko za nich zrobi. Ale przecież to ICH dzień, IM to ma się podobać. Owszem, ja podpowiem, jak można to czy tamto ciekawie zrobić, urozmaicić, ale nie wiem, co się komu podoba. Więcej odwagi i świadomości tego, co robicie.

Nie jestem obiektywna w mówieniu, czy lepiej tak czy tak. Konsultant to na pewno oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy też - bo często mają spore rabaty z usługodawcami. Myślę, że warto chociażby pogadać, żeby poznać techniki pracy takiej osoby

Comment

Martina84, też chciałam założyć taką firmę. I w sumie nadal chcę Powodzonka

Comment

Pyla powodzenia wobec tego życzę. Dużo pracy, ale i dużo przyjemności;]

Comment

katarzyna_malinowa może skończ juz z ta reklamą?

Comment

Moim zdaniem to dobra opcja,ponieważ coraz więcej par nie ma czasu na załatwianie wszystkich szczegółów związanych z weselem,ślubem i organizacją przyjęcia. Dlatego też korzystają właśnie z usług takich firm.

Comment

i znowu reklama...

Comment

Zamieszczone przez demwedding
                        Obiecujemy że będziemy przy Was od wyboru sali do rozpakowywania prezentów.
                        Brzmi troszkę jak nękanie
                        A tak poważnie to sio z reklamami.

Comment

My organizowaliśmy wszystko sami, tzn z pomocą rodziny, ale nie że z jakąś firmą Wyszło super Także samemu też się da

Comment

Wszystko ładnie i pięknie tutaj piszecie, ale ciekawe, że nikt nie pisze o kosztach. Znajomi za organizację ślubu i wesela zapłacili około 2 tysięcy złotych i w sumie nie narzekali zbytnio. Jak napisałem o tym fakcie na forum, ktoś odpisał, że znajomi nie zapłącili dużo, więc tak naprawdę nie wiem ile bierze taka konsultantka ślubna. Jak ktoś wie, to niech się podzieli ile zapłacił.

Comment

Ja mialam swoj slub organizownay przez firmę. jest to najlepsze co mogło być, nie byłam zdenerwowana zestersowana ze się coś nie uda bo wiem komu to wszystko powierzyłam. Decydowałam o atrakcjach np. o pokazie kawowym z perfect service zamiast norlanego serwisuu kawowego , a także o candy barze zamiast normlanych ciast , fontanie czekoladowej etc.. . Musialam załatwic moze jedynie formlaności u księdza.

Comment

A może lepiej po prostu skorzystać z pomocy kogoś, kto zna się na organizacji wesel. Z firmami to różnie bywa. ? Wedding plannerzy są osobami doświadczonymi w tym fachu i w sumie wiem co mówię, bo miałem okazję uczestniczyć w kursie dla takich właśnie osób. Było to całkiem niedawno w firmie EMTG, gdzie pani Kasia Gajek przekazała mi całkiem sporo informacji z zakresu planowania zarówno wesel, jak i innych imprez. Teraz spokojnie sam mogę zajmować się organizacją wszystkiego od podstaw . Tutaj macie adres: http://emtg.pl/.

Comment

Reklama Reklama Module
                                Collapse

Working...
                                X