Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
organizacja wesela przez firmę Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• organizacja wesela przez firmę

szukałam i nie znalazłam, więc mam nadzieję że nie było.

zastanawiała się któraś z Was nad powierzeniem organizacji ślubu i wesela firmie, wynajęciem konsultantki ślubnej? ile taka konsultantka może kosztować?

W Polsce to mało popularna dziedzina działalności.Szczerze nie mam pojęcia ile taka usługa będzie kosztowała ale przypuszczam iż niemało. Jednak gdybym miała pieniądze i narzekała na brak czasu to też zastanawiałabym się nad zatrudnieniem takiej osoby.

Comment

Zamieszczone przez aneczka85
      W Polsce to mało popularna dziedzina działalności
      Hmmm... Nie wiem czy tak niepopularna. Ostatnimi czasy bardzo dużo dziewczyn właśnie założyło firmy organizujące śluby... Wiem bo dostałam kilka propozycji że za opłatą zorganizują mi ślub jak z bajki...

Comment

w Toruniu na targach tez były dwie dziewczyny.
        nie pytałam, bo ja mam ślub tuż tuż, ale małe zamieszanie wokół nich było...

Comment

Zamieszczone przez aneczka85
          Szczerze nie mam pojęcia ile taka usługa będzie kosztowała ale przypuszczam iż niemało.
          Ja planuje zalozyc taka firme po skonczeniu studiow. Na poczatku bede wolna konsultankta slubna. Zastanawialam sie nad cena wiec na poczatek nie bedzie to duzo. Warto korzystac z opinii i doswiadczenia takich osob. Myslalam zeby zrobic pierwsze spotkanie gratis w ramach zapoznania a potem jakas nieduza kwote za godzine. Duze firmy sa drogie ale wolni strzelcy juz nie. A oplaca sie.

Comment

Zamieszczone przez zielonooka
            Nie wiem czy tak niepopularna.
            a masz kogoś znajomego kto korzystał z takiej firmy???Bo ja nie, a to czy to jest popularne to nie ilość konsultantów na targach, ale ilość par które z takiego rodzaju usługi skorzystały i ich opinie. Patrząc że na targach, które są zazwyczaj organizowane w obrębie województwa były 2 takie osoby, mnożąc to przez ilość województw to nie uzyskasz fascynująco dużej liczby. To taka mała statystyczna, bardzo uproszczona analiza, ale dająca pojęcie o miejscu konsultantów ślubnych na rynku usług ślubnych...

Comment

aneczka85, w warszawie jest ich więcej niż w takim biednym toruniu. zreszta nie wszyscy się tak ogłaszają.
              a to, że twoi znajomi nie korzystali z ich pomocy to nie znaczy, że nikt nie korzysta
              więc satystycznie to wiesz
              jaki procent stanowią twoi znajomi odnośnie par ślubujących? a rocznie jest ich kilkadziesiąt tysięcy więcej ;p

Comment

Ja też uważam, że konsultant slubny to nic rzadkiego. Coraz częściej ludzie korzystaja z takich usług, żeby zaoszczedzic sobie czasu i nerwów przy okazji. Sama znam naprawdę sporą ilość małżaństw, które się zdecydowały na taki sposób załatwiania spraw. Szcególnie widoczne jest to w przypadku osób mieszkających za granicą, a biorących slub w kraju, Chociaz nie tylko...

Comment

divette, lilijka, widocznie lepiej znacie sie na tym rynku niz ja Jak znajdę jakieś liczby dotyczące popularności tego zawodu to je tu umieszcze. Ale i tak uważam, że trzeba mieć trochę funduszy żeby kogos takigo zatrudnic. I napewno nie jest to takie popularne jak np. w USA lub UK. W Polsce dopiero zaczynają sie takie firmy rozwijać.

Comment

to napewno, ale przy takiej ilości zawieranych małżeństw...
                    z perpektywy wiem, że gdybym miała pieniądze to wynajęłabym kogoś takiego. miałabym wiele mniej problemów i wszystko doprowadzone do perfekcji...

Comment

ja szczerze nie znalazlam wsrod naszych znajomych osob , ktore korzystały z konsultanta slubnego.

Uwazam ze fajnie ze takie osoby sa, ale neistety sie cenia

Comment

Moja sasiadka korzysta z takich uslug i sobie chwali.Wiadomo cena tez raczej nie jest mala, ale jesli cos jej nie odpowiadalo z tego co co ta konsultantka im zaproponowala to mowili, ze na wlasna reke dana rzecz beda sobie latwic.I np ta firma proponowala im jechac do slubu limuzyna,oni jednak nie chcieli i sami szukali sobie auta.

Comment

Zamieszczone przez divette
                          aneczka85, w warszawie jest ich więcej niż w takim biednym toruniu.
                          Nie wiem czy Toruń jest biedny , ale zgodze się co do tego, że w Warszawie jest duzo takich konsultantów. Jak rok temu byłam na targach slubnych w Pałacu Kultury to było ich trochę i proponowali cudeńka, ale cena takiej usługi jest na pewno spora. i to jest główny powód dla, którego my "zwykłe" śmiertelniczki pod względem majątkowym nie korzystamy z takich usług. Ja wolałam mieć suknie marzeń, obrączki, które mi się podobały itp. niż konsultanta. Choć czasami w czasie organizacji ślubu dała bym się "zabić" za taką pomoc

p.s. wpisałam w google organizacja ślubu i bez specjalnego szukania znalazłam kilkanaście firm organizujących śluby i wesela. mało tego. dowiedziałam się, że w Polsce istnieje coś takiego jak Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych czy jakoś tak i niektóre firmy chwalą się, że do takiego stowarzyszenia należą. Chyba jednak ten biznes się rozwija w Polsce i to pełną parą

Comment

Ciekawe, czy przynależność do tego Stowarzyszenia coś daje?? - jakąś gwarancję solidności na przykład...

Comment

Zamieszczone przez slonko
                              Ciekawe, czy przynależność do tego Stowarzyszenia coś daje?? - jakąś gwarancję solidności na przykład...
                              niekoniecznie. Niezalezna konsultantka moze byc rownie dobra jak taka ze stowarzyszenia a moze byc tansza i bardziej dostepna. Trzeba pamietac ze jak sie nie ciagnie 20 imprez na raz to jest wyzsza jakosc.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X