Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
ZAPROSZENIA - komu? jak wręczyć? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Jakie ładne!
    Dla mnie faworytem są tulipany.... i bez kokardy... są śliczne!

Comment

• Jak dla mnie te pierwsze są prześliczne

dziewczyny a za granicę kiedy wysyłacie zaproszenia?

Comment

• Zamieszczone przez Anula Zobacz posta
        Co do wręczania, to myślicie że wypada zaprosić gości w dniu komunii?
        Pewnie, my dokładnie podczas komunii mojego siostrzeńca zaczęliśmy zapraszanie gości na nasz ślub

Comment

• JA za granicę zacznę wysyłać w kwietniu, chociaż już telefonicznie uprzedziłam o dacie.
          Uf to dobrze, bo tak się wahałam czy aby nie wyjdzie jakoś niestosownie z tą komunią

Comment

• Ja mimo wszystko wstrzymałabym się z zaproszeniem gości w dniu komunii - w końcu to święto dziecka, a przy zapraszaniu cała uwaga przejdzie na Was... No chyba że jakoś dyskretnie i po cichu zaprosicie...

Comment

• Zamieszczone przez zielonooka Zobacz posta
              No chyba że jakoś dyskretnie i po cichu zaprosicie...
              No wiadomo! Zwłaszcza, że to tylko 4 osoby będą do zaproszenia Takie z dalszej rodziny, do których mamy kawałek drogi i chcemy sobie tego wyjazdu oszczędzić

Comment

• No chyba że tak

Comment

• Zamieszczone przez zielonooka Zobacz posta
                  Ja mimo wszystko wstrzymałabym się z zaproszeniem gości w dniu komunii - w końcu to święto dziecka, a przy zapraszaniu cała uwaga przejdzie na Was... No chyba że jakoś dyskretnie i po cichu zaprosicie...
                  Zielonooka u nas przy stole, po obiedzie i kawce samo wyszła rozmowa o naszym ślubie, a, że akurat była na nim obecna moja chrzestna i dwie siostry i brat to wyciagnełam przygotowane wczesniej zaproszenia z torebeczki i wszystkim wręczyłam. Było o czym rozmawiać przed kolacją a dzieci bawiły się same także jedno drugiemu nie przeszkodziło.

Comment

• Bardzo sympatyczny wątek, muszę przyznać.
                    3 miesiące przed slubem, to jest odpowiedni czas.

Comment

• odradzam zakup zaproszeń od firmy Beesart, osobiście kupowałam na allegro, ale wiem, że prowadzą też sklep internetowy.

Pan, z którym miałam kontakt - Łukasz Misztela (koszulkiprzeznet@gmail.com) z całą pewnością nie jest profesjonalistą.

Przez zakupem dowiadywałam się czy wykonają 30 zaproszeń, ale w 3 wersjach językowych - zgodzili się.
                      Niestety, już samo uzgadnianie projektu to była kpina - zamiast kopiować wysłane przez nas gotowe teksty, przyklejali zupełnie bezmyślnie mieszając wersję polską, francuską, etc. W wierszu wyrzucili wszystkie apostrofy, a kiedy prosiłam o poprawkę, to dosłownie dodawali jeden, o każdy kolejny musiałam pisać maila. Dosłownie śmieszna przepychanka mailowa. Uzgodnienie projektu i poprawienie przez nich zajęło prawie 3 tygodnie!!!

W efekcie z 30 zamówionych zaproszeń aż 19 nadaje się do wyrzucenia.
                      Pomijam, że jakość papieru okazała się dużo gorsza niż obiecywana na aukcji (ot, zwykły papier do drukarki, troszkę grubszy), to zaproszenia są wydrukowane krzywo, źle zgięte, a na 12 z nich brakuje części tekstu...

Najgorsza była jednak próba reklamacji - dostałam mailową odpowiedź,że zwrócą mi pieniądze, po odesłaniu wszystkich zaproszeń, bo "nie są w stanie poprawić zaproszeń". Później przez telefon usłyszałam, że "skoro kupuję zaproszenia po taniości, to nie powinnam oczekiwać zaproszeń ze złota".
                      Więc jeśli ktoś ma taką opinię o swoim wyrobie i wiedząc, że potrzebuję zaproszeń na święta, celowo nie chce dosłać poprawionych, tylko każde zwrócić, to jednak świadczy o podejściu do klienta.

Co prawda Pan Misztela odgrażał mi się, że na każdy mój negatywny komentarz będzie odpisywał, że kłamię, więc jeśli ktoś chce mieć pewność zapraszam do kontaktu - podeślę wszystkie maile jako dowód.

Na koniec Pan Misztela, zanim rzucił mi słuchawką, życzył mi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Cóż, ja życzę kursu prowadzenia biznesu, przyda się na pewno.

Jeszcze raz ODRADZAM SKLEP NA ALLEGRO BEESART!!!

Comment

• Ja kiedyś otrzymałam zaproszenie na ślub na niewiele ponad miesiąc przed datą tego ślubu i niestety nie mogłam się pojawić. Myślę, że dwa miesiące to takie minimum. Najlepiej wysyłać zaproszenia trzy albo trzy i pół miesiąca przed ślubem, żeby nie stawiać zaproszonych w kłopotliwej sytuacji.
                        Last edited by blackyy; 10-07-15, 11:34.

Comment

• Myślę, że 3 miesiące wcześniej, żeby była możliwość odłożenia pieniędzy na takie wesele, bo przecież to są też niezłe koszta i dla zaproszonych gości i w kopertę trzeba dać, i siebie ubrać... tak się tylko wydaje... także 3, 4 miesiące wcześniej jest terminem ok, moim zdaniem

Comment

• Jeżeli masz możliwosć to takie rzeczy powinno się załatwiać osobiście. No ale nikt o zdrowych zmysłach nie bedzie jeździł pół polski więc można też wysłać listownie i po około tygodniu zadzwonić by potwierdzić liczbę gości

Comment

• Termin 3,4 miesiące przed jest jak najbardziej ok.

Comment

• Zgadzam się z powyższymi- 3 miesiące wcześniej będzie ok

Comment

Reklama Reklama Module
                                Collapse

Working...
                                X