Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
ZAPROSZENIA - komu? jak wręczyć? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• ZAPROSZENIA - komu? jak wręczyć?

Kiedy wysłać zaproszenia zeby nie było ani za wczesnie ani za poźno?

4 - 3 miesiące wcześniej. Ja jade pod koniec marca do rodziny Michała, do Niemiec i już im damy zaproszenia, wiec w tym wypadku będzie to 5 miesięcy. Część zaproszeń osobą które mieszkają blisko dostarczymy do rąk własnych. Na każdym zaproszeniu będzie adnotacja, że muszą potwiedzic przybycie 1 miesiąc wcześniej (więc myślę że 4 miesiące wczęsniej to taki optymalny termin)
    Niczka już wysyłała - jak to było u Ciebie moja droga?

Comment

Zaproszenia to tak 2-3 miesiące wcześniej. No i oczywiście potwierdzenie jakieś 3 tyg przed.

Comment

powinno sie rozwozic zaproszenia od 6 miesiecy do min 3 miesiecy przed data slubu i my mniej wiecej w tym terminie dalismy rade wszystkie rozwiesc i rozwozilismy razem i wreczane byly osobiscie bo tak powinno byc jedynie do USA wysylalismy poczta nawet nam sie udalo na weekend na mazury do Babci Piotrka pojechac fajnie bylo u jednych byla kawa i pogaduchy przy wreczaniu zaproszen u innych tylko wreczylismy ale czasami zdarza sie tak ze jakas dalsza rodzina ma wtedy okazje poznac dopiero przyszlego slubnego badz slubna

Comment

Komu zaproszenia??

Mam kilka pytań:
          1. Czy daje się zaproszenia rodzicom jeśli współorganizują wesele?
          2. Jeśli się daje to czy powinny one być takie same czy inne?
          3. Czy znacie jakiś wierszyk, który można dołączyć do zaproszenia, że jest lista prezentów?

Comment

no cóż ja rodzicom i siostrze zaproszeń nie daje (organizują wesele)
            Jeśłi chodzi o takie "wkładki" do zaproszeń to taki wątek został rozwinięty w tekstach zaproszeń (chyba jedna propozycja) to jakbys chciała kaske to taki wierszyk:
            1/ Gościom nisko się kłaniamy, na wesele zapraszamy
            Będa tańce, pląs, bale i jedzenia stosy całe.
            Więc się nasi mili wstawcie, o prezenty się nie martwcie,
            By nie stawiać ich na stercie, niechaj zmieszczą się w kopercie

A lista prezentów - może coś znajdę

Comment

znalazłąm coś takiego(jak narazie jedynego)

Kochani Goście!
              Będzie nam bardzo miło świętować razem z Wami dzień naszego ślubu. Jeżeli planujecie obdarować nas z tej okazji prezentem, wierzymy, że poniższa lista potrzebnych nam przedmiotów będzie dla Was pomocna. Niektóre z wybranych przez nas rzeczy są niewątpliwie kosztowne i mogą wymagać utworzenia grup w celu ich nabycia. Poprosiliśmy drużbę pana młodego o pomoc. Jeżeli zdecydujecie się, na któryś z prezentów, bądź będziecie szukać „współsponsorów”, bardzo prosimy o kontakt z drużbą pod numerem tel.:...........

Comment

Ja zaproszen rodzicom nie daje, rodzenstwu owszem

Comment

hmm no wiec ja powiem tak rodzice męża dostali zaproszenie ale oni nie wlaczali sie do przygotowan, nasz rodzenstwo z obu stron tez dostalo zaproszenia tylko moja Mama nie dostala bo to bylo oczywiste a reszta wszycsy takie same

Comment

moja siostra nie dostaje bo mieszka razem ze mną (tzn - teraz juz nie bo w Kopenhadze jest) do tego będzi emoja swiadkowa, więc mysle ż enie trzeba

Comment

Jezeli chodzi o wzory zaproszen to ja chyba zdecyduje sie na kilka wzorow bo nie umiem sie zdecydowac

Comment

a my wybralismy 2 wzory, nie dlatego że nie umieliśmy się zdecydować - podobały nam się oba ( a własciwie więcej wzorów), ale na to jeszcze u nas nikt nie wpadł, żeby rozdawać różne wzory - sa one do siebie zblizone pod względem wyglądu zewnetrznego, ale jednak...

Comment

Zamieszczone przez ania_w
                          Ja zaproszen rodzicom nie daje, rodzenstwu owszem
                          rodzice u nas to w pierwszej kolejności czekali na zaproszenie...teraz schowane są za szybką i pewnie codziennie na nie patrza z uśmiechem...

Comment

a nam też zostaja zaproszenia- więc też chyba dostaną - choć to właściwie Oni płacą za wesele ( w większości) więc są sponsorami a nie goścmi, ale pewnie też sobie schowają za szybkę

Comment

Ja też dostarczam ok.3-3,5m-ca wcześniej. Komu dam radę temu wręczę osobiście, reszta osób dostanie pocztą, co z powodu czasem dużych odleglości jest zupełnie zrozumiałe

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X