Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
ZAPROSZENIA - ile? za ile? skąd? itp. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• natajka a 3 Cię przekonują?

Comment

• Zamieszczone przez Chanela Zobacz posta
      natajka a 3 Cię przekonują?
      też jakoś nieszczególnie powiem szczerze
      a już w ogóle tragedia jak w treści mają dodatkowo"parka.com" grrrrrrrrrrrrr..
      ludzie wstydu nie mają, nie?

Comment

• oj tam oj tam. Skoro już wyrażamy tu swoje opinie, to pozwolę sobie napisać kilka słów o tej stronie. Jeśli ktoś uważa że 2,4 (najniższa cena) to niewiele to chyba niewiele widział zaproszeń. Z resztą jakby to powiedzieć "D*** nie urywa"

Comment

oj tam oj tam. Skoro już wyrażamy tu swoje opinie, to pozwolę sobie napisać kilka słów o tej stronie. Jeśli ktoś uważa że 2,4 (najniższa cena) to niewiele to chyba niewiele widział zaproszeń. Z resztą jakby to powiedzieć "D*** nie urywa"
          No tak można oczywiście kupić zaproszenie za 1,50zł ale różnie z tym bywa. Znajomi kupili zaproszenia na jednym z portali aukcyjnych (cena za sztukę to 1,69zł), czekali i się nie doczekali. Po miesiącu nie widzieli ani zaproszeń ani zwrotu pieniędzy. Każdy ma swój gust i dlatego jest tak dużo wzorów do wyboru.

Comment

• niestety żadne nie trafiło w mój gust. Ja kupiłam ręcznie robione za bodajże 1,50 za sztukę i były naprawdę śliczne.

Comment

oj tam oj tam. Skoro już wyrażamy tu swoje opinie, to pozwolę sobie napisać kilka słów o tej stronie. Jeśli ktoś uważa że 2,4 (najniższa cena) to niewiele to chyba niewiele widział zaproszeń. Z resztą jakby to powiedzieć "D*** nie urywa"

Chanelka
              , uwielbiam Cię...
              za tą d*** of kors heh

MaxShe, aż kłuje w oczy, że w kolejnym poście nie ma nawiązania do portalu parka.com.pl...

Comment

Reklama Reklama Module
              Collapse

Working...
              X