Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Uatrakcyjnienie wesela Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Anula i ile taka usługa u was kosztuje?

Comment

• Ja jeszcze nie miałam okazji być na weselu gdzie jest pokaz barmański.
      Jednak na wielu zdjęciach znajomych widziałam, że inwestują w taką atrakcje. Także jest to obecnie dość popularne, no i ciekawe myślę też - zawsze to coś innego, niestandardowego, prawda?

Za to byłam na weselu gdzie był pokaz iluzjonistów - taki na wesoło - bardzo fajna sprawa! Zaczarowali nas wszystkich
      Był też hejnalista z Mariackiego... ale to już mniej mi się podobało.
      Może dlatego, że nie bardzo wiedziałam jaki jest cel jego wizyty heh

Comment

• Widziałam na stronie naszego kamerzysty taki pokaz barmański i byl super bardzo fajnie to wygląda. U nas bedzie dzik z racji tego że mój P. jest leśnikiem i jak bedzie wjeżdżał na salę to hejnalisci mają zagrać tak jak na polowaniu musimy jeszcze załatwic tych hejnalistów ale mam nadzieje ze sie uda

Comment

• Zamieszczone przez Chanela Zobacz posta
          Anula i ile taka usługa u was kosztuje?
          Coś około 3000

Też myślałam nad iluzjonistą, ale nie znalazłam nikogo ciekawego z naszych okolic. A barmani jeszcze organizują konkurs i szybki kurs robienia trików z drinkami - zapomniałam dodać
          Last edited by Anula; 25-03-13, 12:25.

Comment

• Ciekawe, ale jak dla mnie strasznie drogie. Jako że sami za wszystko płacimy niestety nie podołamy takiej kwocie.

Comment

• Dla mnie też cena nie do przejścia.
              Znaczy za taką usługę, to może i w porządku jest, nie wiem, kompletnie się nie orientuje w temacie, ale niestety nie możemy sobie na takie coś pozwolić
              Ale co tam, bez barmanów też może być fajnie, nie?

Comment

• Noo baa :P Nas w sumie odciążył zakup obrączek, bo przetapiamy z naszego złota i wtedy stwierdziliśmy, że nie odczujemy tego tak bardzo

Comment

• Fajnie macie, zazdroszczę. Ale co tam, u mnie na pewno też będzie niepowtarzalnie

Comment

• Zamieszczone przez Chanela Zobacz posta
                    Ale co tam, u mnie na pewno też będzie niepowtarzalnie
                    no pewnie, że będzie!
                    każde weselicho jest jedyne w swoim rodzaju

Comment

• Pewnie zły dział wybrałam, z góry przepraszam, ale jestem tu nowa i nie bardzo się jeszcze orientuje co i gdzie wpisać

Przychodzę tutaj z pytaniem, czy może orientujecie się, gdzie można zamówić takie kieliszki?

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Comment

Reklama Reklama Module
                      Collapse

Working...
                      X