Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Uatrakcyjnienie wesela Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Uatrakcyjnienie wesela

Jakiś czas temu na piecdziesiatce w niemczech widziałam takie latarnie nieba które puszczano w nocy - jest to jakis azjatycki zwyczaj. Jak myslicie czy nadaje sie to na wesele - szukam czego nowego, czegos ekstra co nie jest u nas jeszcze takie znane a znalazlam ze te latarnie nieba da sie juz w polsce kupic przez internet.

http://www.kosa.com.pl/temp/lanterns2.jpg http://www.kosa.com.pl/temp/P1120417.jpg

według mnie fajny pomysł..... tez szukałam czegos inowacyjnego ale nic nie znalazłam .....

Comment

latarnie nieba

tak, na pewno to ciekawy pomysł - te latarnie nieba kosztują niewiele (widziałam 10 szt. za 99 zł) wiec jak najbardziej możesz je zabrac na wesele i zrobic pokaz, chyba że stać Cię na wynajęcie pirotechników którzy zrobią ci pokaz sztucznych ogni ;ppowodzenia

Comment

Myślę, że latarnie nieba będą nawet lepszym pomysłem niż pokaz fajerwerków - są przede wszystkim ciche, więc nikt z okolicznych mieszkańców nie będzie miał nic przeciwko, poza tym są mniej popularne niż fajerwerki i dla wielu gości będą ciekawą nowością.
        Życzę udanej zabawy

Comment

Ja bym chciała pokaz fajerwerków... Ile to może kosztować? A czy to bezpieczne??

Comment

Jeżeli pokaz jest zorganizowany prawidłowo to jest w 100% bezpieczny. U nas kosztuje w granicach 3 tys zł. ale podobno jest on bardzo piękny. Osobiście nie bedzie takiej atrakcji na moim weselu, ale bazuję na opinii osób, które taki pokaz miały.

Comment

aneczka85, oj tak pokaz jest piekny, my sie nadal zastanawiamy czy wydac to kase aby przez chwilke to obejrzec.
              slonko, przed zakupem faerwerkow zapytajcie sie swojego wlasciela sali ktora wynajmujecie czy spelnia odpowiednie warunki.

Comment

pokaz rzeczywiscie piekny, tylko ciekawe czy wszystko by sie udalo...a cena jest przeciez spora...

Comment

U Nas jedynym udziwnieniem będzie to że...Witać Nas będzie para szlachecka z synem(po prostu ludzie którzy się tym interesują i mają odpowiednie stroje ), podczas wejścia będzie uroczysty strzał z broni i krótkie powitanie. To jest wliczone w cenę sali więc czemu nie ? Zwłaszcza że wygląda to bardzo uroczyście i gościom się podoba

Comment

super powitanie, zazdrosze

Comment

Piękne te girlandy. Chciałam założyć taki temat ale skoro już jest i odpowiednio się nazywa więc pytam. Jakie będziecie mieć/chcielibyście mieć atrakcję na weselu? Dużo jest teraz rzeczy którymi można uatrakcyjnić wesele, jak patrzyłam na stronę pewnej firmy zajmującej się planowaniem, to niektóre rzeczy nie wiedziałam, że można tak fajnie wykorzystać na weselu. Piszcie jakie wy macie atrakcję? I czy jesteście w ogóle za urozmaicaniem wesela?

Comment

Aaa przypomniało mi się że jeśli zechcemy to zespół w pewnym momencie może się przebrać się za górali lub mieszkańców afryki i grać ich muzykę i dla dzieci taką dużą maskotkę na godzinę:tygryska,puchatka,wiewiórę lub klauna...Z tego pierwszego raczej skorzystamy a z drugim to nie wiem ile dzieci będzie (ale podobno i dorosli okazują zainteresowanie )

Comment

Odnośnie fajerwerków - fajny pomysł, tylko pokaz nie może być za długi. Byłam kiedyś na weselu, gdzie taki pokaz trwał chyba z... no dobra, nie wiem ile trwał, bo nie patrzyłam na zegarek Ale kark mnie bolał od zadzierania głowy w górę. W pewnym momencie zrobiło się nudnawo...

Comment

Ynka, masz rację. Za długi pokaz może znudzić. My zamiast fajerwerków będziemy mieć fire dance(nasi znajomi się tym zajmują). Ja wypiszę swoje wszystkie atrakcję, choć niektórych rzeczy nie uważam już za atrakcję ponieważ stały się powszechne.
                            W kościele będziemy mieć orszak, trzy druhny i trzech drużbów poza tym coś co nam będzie przygrywać, nie możemy się zdecydować na instrumenty, mój narzeczony chcę wiolonczele więc można by wziąć kwartet smyczkowy ale ja bym chciała np. saksofon tylko ciężko to połączyć z organami. Super pomysłem jest też np. obój(strasznie radosny) albo fletnia pana czy harfa.
                            Na weselu z atrakcji będzie pokaz barmański, wystrzały z armat(zabawa z gośćmi, będzie można sobie samemu z takiej armaty postrzelać), fire dance(przed oczepinami zamiast konkursów których nie chcemy i zamiast fajerwerków do których nie jesteśmy przekonani) oraz fontanny czekoladowe i alkoholowa. I to chyba wszystko.
                            Wydaję się dużo ale niektóre atrakcję tak jak napisałam nie są już atrakcjami(np. oprawa muzyczna w kościele) a niektóre to atrakcję bardziej estetyczne jak fontanna. Poza tym wszystko ma swoje uzasadnienie.

Comment

co do oboju moja kolezanka grala na weselu u mojej kuzynki na oboju i wyszlo naprawde przepieknie az sie wzruszylam

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X