Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Plener w dniu ślubu czy później? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Zamieszczone przez kolorowanka Zobacz posta
    Ciągle debatujemy nad tym czy warto robić sesję plenerową w dniu ślubu czy może lepiej później. Jak u Was to wyglądało? Na co lepiej się zdecydować?

U mnie było po ślubie, zdjęcia plenerowe, ale dziś jak przeglądam te wszystkie ciekawe portale ślubne między innymi ten www.abcslubu.pl to zaczynam żałować, że bardziej nie przygotowałam się do tych zdjęć. Ja niestety nie miałam żadnych ciekawszych ujęć, chociaż sceny "romantyczne" oczywiście były - dziś zdecydowałabym się na plener z akcesoriami taka nowoczesna fotografia ślubna jest jak dla mnie najciekawsza
    Last edited by blackyy; 16-07-15, 11:37.

Comment

plener w moim odczuciu w dniu ślubu to zły pomysł. Lepiej spędzić cały dzień na weselu poświęcając czas zaproszonym gościom a w późniejszym terminie na spokojnie nawet poświęcić cały dzień na zdjęcia w plenerze. Wiadomo wtedy człowiek nie musi się śpieszyć i nie widać po nim trudów wesele.

Comment

Zamieszczone przez precla Zobacz posta
        plener w moim odczuciu w dniu ślubu to zły pomysł. Lepiej spędzić cały dzień na weselu poświęcając czas zaproszonym gościom a w późniejszym terminie na spokojnie nawet poświęcić cały dzień na zdjęcia w plenerze. Wiadomo wtedy człowiek nie musi się śpieszyć i nie widać po nim trudów wesele.
        To prawda,
        na sesję po ślubie można się doskonale przygotować i obmyślić z fotografem wszystkie detale na spokojnie. Jakość zdjęć zapewne będzie lepsza między innymi dlatego, że będziecie mieli na nie więcej czasu.

Comment

mi tez sie wydaje ze najlepiej po, ja balam sie ze pobrudze albo zniszcze suknie i co wtedy, a poza tym w dniu slubu nie ma czasu na takie rzeczy. Wazne jest tez zeby znalezc dobrego fotografa, mi zdjecia robilo Lumi Foto z Hrubieszowa, i byma totalnie zachwycona

Comment

Z mojego doświadczenia wiem, że najlepiej jest zrobić plener po ślubie, już na spokojnie
            Last edited by sreg; 02-03-17, 16:33.

Comment

Jak kto woli, moja siostra miała po ślubie i to była dobra decyzja. Współpracowała z FotoLuka i jest bardzo zadowolona ze zdjęć, ale faktycznie są bardzo dobre.

Comment

my zdecydowaliśmy się na plener w innym dniu. zal by mi było zostawić gości, wolalam czerpać jak najwięcej z naszym fotografem z fotograffo umówiliśmy się na inny dzień. i nie żałuje

Comment

Ja nie chciałam mieć sesji zdjęciowej w dniu slubu. zawsze to niepotrzebny dodatkowy stres. Umówiłam się z naszymi fotografkami z fotografki.com.pl na inny dzień, już na spokojnie po weselu. Sesja nam się udała, mamy przepiekne zdjęcia. Zresztą zajrzyjcie sobie na ich portfolio.

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X