Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Fotograf czy kamerzysta? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Jeżeli miałaby wybierać między kamerzystą a fotografem, to zdecydowanie fotograf. Zdjęcia ogląda się wiele razy, można je wstawić w ramkę itd, a film ile razy się ogląda? Raz, a w dodatku w połowie się nudzi Zdjęcia są najlepszą pamiątką na lata Jak szukacie fotografa ze stolicy to podrzucam Wam namiary na nich - https://podswiatlo.pl/ , zerknijcie na portfolio.

Comment

Jestem tego samego zdania.

Comment

Ja osobiście uważam, że warto pomyśleć o kamerzyście i o zdjęciach bo i jedno i drugie to wspaniała pamiątka na lata. Jeśli chodzi o zdjęcia to chciałabym skorzystać z foto budki, wesele będzie w Krakowie mam kilka propozycji i obecnie je rozważam. Moim faworytem jest ta firma http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/ , co Wy sądzicie ? Czy oferta jest korzystna? Mi się podoba ale chciałabym jeszcze pozyskać opinie od innych osób

Comment

Najlepiej to skorzystałabym z obydwóch opcji, ale jeśli masz tylko jeden wybór to lepiej fotograf, bo ze zdjęć i sesji można zrobić sobie lepszą pamiątkę. Jeśli jesteś z okolic Warszawy to mogę polecić Ci świetnego fotografa. Jego ofertę i portfolio znajdziesz na stronie bukowski.photo. Tam też możesz się z nim skontaktować.

Comment

Jeśli decydujecie się na obu, fotografa i kamerzystę, to warto wybrać takich, którzy się znają i ze sobą współpracują, bo nie będą sobie wchodzić w drogę.

Comment

Ja zastanawiam się nad fotografem www.zdjecianaslubie.pl. Moja znajoma kilka lat temu korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona. Teraz podobno współpracują z jakąś fundacją i prowadzą kursy fotograficzne. Z tego co opowiadała to doskonale współpracują z kamerzystami i księżmi w kościele (mają wszystkie zezowlenia jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych). Widziałam zdjęcia przez nich wykonane w albumie, który otrzymała moja koleżanka i byłam zachwycona. Album był tradycyjny z wklejanymi zdjęciami i opowiadał całą historię ze ślubu. Co do wybory czy fotograf czy kamerzysta to z nimi na pewno obie opcje spokojnie wchodzą w grę.

Comment

Jak ktoś ma odpowiedni budzet do dobry kamerzysta naprawde zdziała cuda. Wiem bo widziałem świetne filmiki ślubne. Według mnie warto wziaść kamerzyste i fotografa jesli nas na to stać. Ale tu trzeba zaznaczyć DOBREGo kamerzyste.

Comment

Reklama Reklama Module
                Collapse

Working...
                X