Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Fotograf czy kamerzysta? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Fotograf czy kamerzysta?

Jak sądzicie lepszy fotograf czy operator kamery? może warto zainwestować w obu? tylko, że angaż 2 panów automatycznie łączy się z większymi kosztami.

Ja przychylam się bardziej ku zaangażowaniu jedynie fotografa. Album ze zdjęciami będzie inwestycją na długie lata, aż oboje z mężem osiągniemy sędziwy wiek

Ciekawa jestem jaka jest wasza opinia w tej kwestii, tym bardziej, że znalezienie odpowiednich osób, które w profesjonalny sposób podejdą do naszego wesela, wcale nie jest rzeczą łatwą.

Teraz praktycznie każdy ma i fotografa i kamerzystę. Ja akurat za filmami ze ślubu nie przepadam i bardzo mnie krępuje kamera, narzeczonego podobnie, więc z filmu zrezygnowaliśmy.

Za to zdjęcia kocham i tu poszalałam bo będzie 2 fotografów. :]

Comment

Zamieszczone przez Yavanna Zobacz posta
      Ja akurat za filmami ze ślubu nie przepadam i bardzo mnie krępuje kamera, narzeczonego podobnie, więc z filmu zrezygnowaliśmy.
      My mówiliśmy tak samo, ale rodzice, jedni i drudzy namówili nas. Teraz może i nie będziemy tego oglądać, ale po kilku (-nastu, dziesięciu) latach będzie się to fantastycznie wspominać.

Comment

taki temat juz istnieje watek zostanie zamkniety!

Comment

Ja mam i fotografa i kamerzystę

Comment

Myśmy też mieli fotografa i kamerzystę i bardzo się ciesze - zawsze chcieliśmy oboje mieć film z naszego ślubu i wesela i nie możemy się doczekać aż będzie on gotowy

Comment

Moja siostra miała samego fotografa, bo oni ze szwagrem nie lubię kamer. Albo raczej nie lubią się oglądać na filmach. Są zadowoleni z tego wyboru. Ja z kolei planuję i kamerzystę i fotografa. A szukam tak żeby z jednej firmy byli, bo to wg mnie zaoszczędzi zachodu i pieniążków. No i muszą reprezentować sobą jakiś poziom, bo chce potem móc sie cieszyć z tych pamiątek.

Comment

Najlepiej mieć na weselu fotografa i kamerzystę . Nie wszystko da się uchwycić na zdjęciach. Teraz większość fotografów i kamerzystów współpracuję razem.
                Last edited by blackyy; 12-01-15, 14:32.

Comment

Dokładnie. Zupełnie inna pamiątka jest w postaci zdjęć a inne emocje widać na filmie. Bez dwóch zdań wzięłabym i fotografa i kamerzystę. Mogę nawet polecić w razie czego

Comment

Ja zdecyduje sie raczej na fotografa z mojej rodzimej Łodzi, bo robi niesamowite. Kamerzysta denerwuje mnie nawet na czimś weselu, a co dopiero na moim. Nie chcę potem oglądać krępujących ujęć jedzenia czy wygłupów, a zdjęcia to pamiątka na długo.
                    Last edited by blackyy; 14-04-15, 11:08.

Comment

ale wszystko zależy od gustu i rodzaju wesela)

Comment

Moim zdaniem warto rozważyć taką opcję - fotograf i kamerzysta nagrywają uroczystości ślubne, a na weselu zostaje tylko jeden z nich (wedele wyboru, ale najczęściej jest to fotograf). Czasem goście na weselu są nieco spięci jeżeli są filmowani przez kamerzystę.
                        Last edited by blackyy; 12-06-15, 15:21.

Comment

My zdecydowaliśmy się i na fotografa, i na kamerzystę, i wcale nie żałujemy Owszem, wiązało się to z automatycznym wzrostem kosztów, ale ślub bierze się przecież raz w życiu (przynajmniej takie jest założenie :P ) Chcieliśmy mieć pamiątkę zarówno w postaci zdjęć, jak i filmu Super sprawa!
                          Last edited by blackyy; 01-07-15, 17:07.

Comment

Cała oprawa ślubna podczas kamerowania wygląda nieco sztucznie, więc lepszy jest fotograf. Można by poprosić kogoś z rodziny, aby nakręcił w amatorski sposób najważniejsze fragmenty z wesela i też będzie fajna pamiątka

Comment

Zdecydowanie fotograf z doświadczenia wiem, że po zdjęcia i albumy sięga się o wiele częściej, niż po kamerę... poza tym filmiki na kamerze nudzą się po pewnym czasie, a zdjęcia nigdy dlatego ja wybrałabym sesje fotograficzną zdecydowanie

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X