Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Fotograf kobieta czy mężczyzna? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Nigdy nie patrzyłam na to z perspektywy mężczyzna czy kobieta, ważne żeby zdjęcia wyszyły ładnie czyli ta osoba niezależnie od płci musi mieć do tego dryg, teraz byłam na weselu u koleżanki i zdjęcia robiła akurat kobieta Pani Weronika z przednamislub i bardzo mi się te zdjęcia podobają, ale z tego co wiem mają też w zespole facetów i nie myślę, żeby efekty pracy były gorsze

Comment

Moim zdaniem płeć nie ma tutaj najmniejszego znaczenia,bo zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą być bardzo dobrym fotografem z pasją i wykonywać piękne zdjęcia,wiec tutaj naprawdę nie ma aż takiej różnicy

Comment

Ja też myślę, że płeć nie bardzo ma znaczenia, tylko doświadczenie i kreatywność. Chociaż na weselu mojego brata była fotografka i zdjęcia wyszły super, my i tak zdecydowaliśmy się na fotografa mężczyznę, konkretnie Pana Wojtka Kurka… chyba dlatego, że bardzo mi się podoba jego styl. Mam wrażenie, że jego zdjęcia są jednocześnie oryginalne, ale też takie ponadczasowe, klasyczne… już nie mogę się doczekać!

Comment

Dziwne pytanie Jak dla mnie najłatwiej jest sprawdzić portfolio wybranego fotografa, np http://tomaszsadowski.pl/ i po prostu obejrzeć realizacje, ewentualnie porównać z kimś innym. Da to na pewno jakiś obraz tego, czego możemy oczekiwać. Jak dla mnie nie ma reguły, że mężczyzna lub kobieta jest lepszy/a i już. Trzeba obejrzeć zdjęcia przed podjęciem decyzji

Comment

Myślę, że płeć nie ma znaczenia, wszystko zależy od fotografa i jak on do tego podchodzi

Comment

Myślę, że po prostu trzeba mieć to coś, aby być dobrym fotografem. Pani Aneta z Portrety Anety z Gorzowa Wielkopolskiego ma świetne oko. Po prostu trzeba się na tym znać i myślę, że to jest najważniejsze.

Comment

tak, tak ja potwierdzam myślę, że płeć nie ma znaczenia, tak jak Wam mówiłam u mnie zdjęcia robiła kobieta, ale za to moja siostra zdecydowała się na współpracę z Panem Adamem Kocimskim http://adamkocimski.pl/ i też zdjęcia wyszły naprawdę wyjątkowo

Comment

U nas akurat był Pan fotograf - Patryk Wolański. Ale czy ja wiem czy płeć ma znaczenie... My przy wyborze kierowaliśmy się zdjęciami jakie robi dany fotograf. Spodobały się na te robione przez p. Patryka to go wybralismy. No i wyboru nie żałujemy, bo mamy teraz piękne zdjęcia ślubne

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X