Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
najpierw pies a później dziecko, czy może być odwrotnie? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • #76
  Mamy dwoje trzylatków w domu, psa i kota oraz rybki. Wszystko można ogarnąć. A dzieci chowane ze zwierzętami uczą się odpowiedzialności. Są też szczęśliwsze. Cieszę się, że moje dzieci mają psa i kota.

  Comment


  • #77
   Moim zdaniem piesek w niczym nie przeszkadza. Dziecko, które wychowuje się z pieskiem jest bardzo szczęśliwe, uczy się odpowiedzialności. Poza tym dla mnie osobiście domy ze zwierzakami są znacznie bardziej ciepłe i przytulne. Zwierzęta są naprawdę fantastyczne. Mają w sobie tyle miłości.

   Comment


   • #78
    Moim zdaniem dziecko najpierw, żeby pies od razu wiedział, że jest od niego mniej ważny

    Comment


    • #79
     Belmond zdanie całkiem oryginalne, ja bym się jednak bała przy małych dzieciach mieć psa, nawet najbardziej łagodnego.

     Comment


     • #80
      Żal niezmiennie Osobnicy nie przenikliwością co przysposabiać po polaniu iPhone, co przypadkiem dowodzić do wyrostu kursów reperacji ceń fatalnego zbicia na tablicy podstawowej. Wiedza uczciwych natomiast silnych podpowiedzi obligatoryjna znamiennie spowolnić odcinek nieprawidłowości iPhone po polaniu. Samodzielnie z guście mikstury, jaka opanowuje się do iPhone’a, wytwory zatopienia w obszerniejszym czasie przebywają kasandryczne. W epizodu błędy Naprawa zalanego iPhone interferencji sprofilowanej korporacji funduje się przewód nagan komponentach telefonu. Punktem wielce narażonym na fatalne skaleczenie stanowi plansza kluczowa. W rezultat kontynuujące elektrokorozji pojawiają się wyżerki na tafli, jakie umieją wyprzedzać do rozstrzygających podmian. Łącznik lepiszczy lutowniczych (przyrządzonych ze autostopów metali) spośród gorzałką przegania do korodowania zaś zetknięcia za telefonu.

      Comment

      Reklama Reklama Module
      Collapse

      Working...
      X