Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Chwilówki Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Chwilówki

Ostatnio widziałam kilka razy reklamę chwilówek w TV. Miałyście kiedyś okazję brania pożyczki w takich firmach?? Jak to wychodzi z kosztami??

Nie ma sensu brać - za wysoki procent do oddania.

Comment

Czytałem gdzieś, że sporo firm oferuje pierwszą pożyczkę za darmo (tzn. oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy), zazwyczaj jedna tylko na miesiąc i nie więcej, niż 2000 zł.

Comment

każdą pożyczkę trzeba oddać a jak nie to jest kara.
        Wonga ma np niski koszt pierwszej pożyczki.

Comment

Staram się nie nadużywać pożyczek, czy też chwilówek, ale czasami nie ma wyjścia, gdzieś dodatkowe pieniądze nieraz się przydadzą. Na stronie https://www.moneyman.pl/ jest dość bezpieczna jak na mój gust opcja, bo można sobie zrobić symulację spłaty. Taka anonimowa pożyczka jest o tyle fajna, że nikt nam nie wypomni, że coś pożyczył i nie będzie z tego powodu chciał ingerować w nasze życie.

Comment

Ja również, ale czasem jest taka sytuacja, która nas zmusza do wzięcia pożyczki czy kredytu. Ja nie mam aż takiego uprzedzenia do tego, ponieważ korzystałam już z chwilówek. Brałam wtedy na końcowy etap realizacji wesela i korzystałam z Mini Credit https://mini-credit.pl/ Mieli całkiem zrozumiałe zasady na jakich pracują, więc wiedziałam czego się spodziewać.

Comment

Wiele zależy od firmy w jakiej bierze się tego typu pożyczkę. Zaletą chwilówek jest to, że często nie jest konieczne przeprowadzanie weryfikacji BIK, a do tego pierwsza pożyczka bywa zupełnie darmowa. Może to być więc dla wielu osób doskonała możliwość wsparcia się w trudnych sytuacjach. Przy wyborze konkretnej oferty pomóc może w dużym stopniu porównywarka Direct Money - http://direct.money.pl/pozyczkipozabankowe/.

Comment

Ja raz wzięłam pożyczkę w Lendon. Była to moja pierwsza pożyczka u nich, poniżej 2 tys, więc koszta było równe 0 zł. Troche na początku mi się wierzyć nie chciało, ale faktycznie tak było. Zero kosztów jak się odda w terminie (30 dni). Ja oddałam. Jedynie przy rejestracji 1 gr pobierali i tyle.

Comment

Od chwilówek powinno się trzymać z daleka i omijać je szerokim łukiem

Comment

A ja uważam, że jak dobrze doczytacie wszystkie zasady pozyczki to nic was nie moze zaskoczyc. Warto tez wybierac takie firmy, ktore maja wszystkie warunki jasno, czarno na bialym opisane. Ja taka oferte znalazlem na stronie0-zl/ Jezeli szukalibyscie szybkiej i niewielkiej pozyczki to jest to dobra firma
                    Last edited by Brayank9; 30-12-17, 13:32.

Comment

Reklama Reklama Module
                    Collapse

Working...
                    X