Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
podnoszenie kwalifikacji Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• podnoszenie kwalifikacji

Witam serdecznie

W internecie jest bardzo bogata oferta szkoleń z zakresu zamówień publicznych dla osób początkujących np. takie 2 dniowe warsztaty praktyczne lub kursy online...jest tego cała masa. Tylko interesuje mnie czy podczas takiego szkolenia otrzymam stuprocentowe kompendium obecnie obowiązujących przepisów, które będą uwzględniały wszelkie nowelizacje?
    Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tym zakresie i mógłby polecić mi odpowiednie szkolenie, które będzie obejmowało także prawo zamówień publicznych?!?

Z góry bardzo dziękuję.

Witaj, zarówno na szkoleniu online/zdalnym, jak i dwu dniowych warsztatach praktycznych (jednak musi być na nich również zawarta teoria) otrzymasz najbardziej potrzebną wiedzę oraz materiały do pogłębienia jej. Znam sporo osób, które brały udział w różnego rodzaju szkoleniach i prowadzonych zdalnie i normalnie i każda była zadowolona, to dobry sposób na rozwój i podniesienie kwalifikacji.

Comment

No wiesz, stuprocentowe kompendium w dwa dni? To się chyba tak nie do końca udać może... teorii to możesz się z neta dowiedzieć, ważne w takim szkoleniu jest to, uważam, żebyś jak najwięcej informacji praktycznych wyciągnęła z takiego szkolenia, a nie teorii. W teorii zawsze samemu można się podciągnąć, a wiedza praktyczna zawsze najlepiej się sprzedaje takie szkolenie prawo zamówień publicznych musi być pełnowartościowe i praktyczne!
      Last edited by CHANDRAUK99; 24-06-15, 11:32.

Comment

Musisz sobie przedtem sprawdzić , jaki jest program , kto organizuje , jakie ma kompetencje , jakie uprawnienia po tym otrzymasz. I to musisz robić indywidualnie w stosunku do każdej oferty , nie masz innego wyjścia , jeśli chcesz mieć porządny , wartościowy i przydatny jako dokumetn kurs. Sprawdzaj po kolei każdą firmę. W razie wątpliwości- dzwoń do nich. Tyle.

Comment

wydaje mi się, że jak dostaniesz jakieś potwierdzenie ukończenia szkolenia to będzie to gruntowne szkolenie, bo jeśli byłoby inaczej to taka firma nie mogłaby wydawać takich zaświadczeń. Zawsze popytaj wśród znajomych czy mieli takie szkolenia i czy są zadowoleni i czy polecają daną firmę.

Comment

Szkolenia warto robić i podnosić swoje umiejętności. To zawsze procentuje. Wiem, że w http://mjszkolenia.pl/kursy/kurs-ope...wego-warszawa/ mają dość rozbudowaną ofertę. Można coś dla siebie wybrać. Kwestia tego, co chcemy robić.

Comment

Szkolenia i kursy to forma podnoszenia kwalifikacji, bycia na bieżąco, zdobywania wiedzy i umiejętności. Duże zapotrzebowanie na samodoskonalenie jest aktualnie w branży fryzjerskiej. Konkurencja duża, nowinek też sporo, dlatego dużą popularnością cieszy się Akademia Fryzjerska Gnatyshyn z Warszawy. Organizują kursy na różnych poziomach zaawansowania, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Comment

Podnoszenie kwalifikacji jest jak najbardziej rozsądnym pomysłem, warto jest to robić.

Comment

Reklama Reklama Module
                Collapse

Working...
                X