Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Fotelik samochodowy- jaki? za ile? nowy czy używany? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• My mamy firmy Arti, Przedzial od 9 do 36 kg. Jak dziecko starsze mozna przypiac tylko pasami samochodowymi, wiadomo, z pasow fotelikowych wyrasta. Jest bezpieczny, cena tez nam odpowiadala.
    Last edited by blackyy; 12-06-15, 15:28.

Comment

• My pierwszy fotelik dla córki też kupiliśmy używany, bo mało jeździliśmy samochodem- nie mieliśmy go w ogóle To był Xlander. Chciałam taki, bo akurat miałam wózek Xlander i można było zamontować fotelik do stelaża. Teraz córcia ma już 3 fotelik i te 2 kupiliśmy w sklepie przymierzając do samochodu. Oba miały /mają bazy
      Last edited by blackyy; 12-06-15, 15:28.

Comment

• Pierwszy miałam jako część zestawu do wózka. Drugi dostałam używany ale był w tak fatalnym stanie że postanowiłam kupić. Kupiłam przez allegro, nowy za 300 zł. Rozkłada się do spania i jest ok.

Comment

• Wiesz co, w sumie to nie ma znaczenia, czy fotelik jest używany, czy nowy... Ja pamiętam byłam taka ambitna i przy pierwszym dziecku kupiłam wypasiony, za 1500 zł, ale przy drugim kupiłam używany od koleżanki i totalnie niczym się nie różnił...ważne, aby był zadbany

Comment

• Ja przy zakupie kierowałam się żeby długo posłużył (do 36 kg), żeby się rozkładał do spania i faktycznie często korzystam z tej funkcji i żeby fajnie rósł z dzieckiem. Kupiłam za około 500 zł przez internet i nie żałuję.

Comment

• My mamy nowy nowy zakupiony na allegro. Kosztował chyba 350 zł z przesyłką i nazywa się Caaratero Diablo XL. Myślę że jest to naprawdę dobra jakość jak za tę cenę. Córka jeździ już 2 lata a wygląda jak nówka. Rozkłada się do spanka.

Comment

• Nowy średniej klasy ale z certyfikatem z testów zderzeniowych. Kupiliśmy tak około 400-500 zł już nie pamiętam. Aha. I jeszcze do 36 kilo czyli powinien wystarczyć nam do końca czasu kiedy będzie musiała jeździć w foteliku.

Comment

• Mamy Caratero Diablo XL. Ma testy i na razie jest fajny, ale obawiam się, że jak młoda podrośnie to nie będzie jej służył do obiecanych 36 kilo bo się zwyczajnie nie zmieści. Ale jeszcze za 2 lata spokojnie, jak nie trzy.

Comment

• Recaro czy jakoś tak. Nazwy już nie pamiętam. Ale fotelik kupiony na raty. Rośnie razem z dzieckiem i posłuży nam do czasu jak już nie będziemy musieli go używać. Ma testy bezpieczeństwa i jest bardzo wygodny.

Comment

• Recaro to dobre foteliki, dokonaliście dobrego wyboru. Mam i kiedyś pożyczyłam auto sąsiadce i się sprawdził. Przy kolizji jej synkowi się nic nie stało, podczas gdy ona była no dość poważnie ranna a siedzieli oboje po tej stronie pojazdu.

Comment

• Jak my szukaliśmy fotelika na prezent to najpierw czytałam jakie mają atesty, warto tak wybierać.

Comment

• Ja po przeczytaniu wielu opinii zdecydowałam się na fotelik firmy Adamex http://www.babyland.pl/pl/product/44...ex-carlo-0-9kg bardzo fajnie się go używa

Comment

• Adamex robi dobre jakościowo foteliki i wózki, ja mam model barletta retro można do niego wczepić nosidełko, bardzo wygodne rozwiązanie. Usztywnienia są wykonane z gąbki, gondola w wózku jest wentylowana, posiada podwójny amortyzator. Moim zdaniem warto stawiać na polskie produkty.

Comment

• Bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc w przypadku fotelika samochodowego, trzeba zwrócić na to szczególną uwagę. Same foteliki z kolei można kupić chociażby w sklepie Urwis.pl, gdzie oprócz zabawek są także różne akcesoria dla dzieci, w tym foteliki

http://www.urwis.pl/media/cache/gall...29efb819_0.jpg

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X