Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
JAKI WÓZEK??? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Moj mąż zię upiera żeby kupic dwufunkcyjny bo takie mu sie podobają no i że nie wiadomo czy później będziemy miec pieniądze na kolejny wózek a ja mu właśnie tłumaczyłam że nawet jeśli kupimy ten dwufunkcyjny to później bedę chciała parasolke bo jest lżejsza i wygodniejsza , nawet do przewożenia w samochodzie.

Comment

aga-mila ale fajną spacerówkę parasolkę naprawdę można kupić za 200zł... to chyba nie jest jakiś ogromny wydatek....???
      Ja w 90% zdecydowałam się na ten ox-ford, ale 4-kołowy, dzisiaj jeszcze pojedziemy go obejrzeć

Wiesz, ja też szukam wózka, który będzie w miarę tani, przecież tyle różnych rzeczy potrzeba dla malucha... teraz robimy Mu od podstaw pokoik, okazuje się że mebelki w sklepach są beznadziejne. komody mają bardzo niefunkcjonalne szuflady, więc zamówiliśmy u stolarza zestaw komoda + szafa i wyjdzie nas to ponad 1500zł do tego malowanie, wózek, ubranka, wanienka i akcesoria.... na szczęście mamy już łóżeczko z wyposażeniem....

Ehh tak więc wózek za 1000zł to rozsądna propozycja, tak mi się przynajmniej wydaje:_)

Comment

Ja to wiem tylko mój mąz nie ma otym pojęcia i trochę wyolbzymia
        ja też chce żeby cena wózka zamknęła się w 1000

Comment

My kupiliśmy Quinny speedi sx
          http://img95.imageshack.us/img95/743...opiayz1.th.jpg
          drogi, ale moim zdaniem wart swojej ceny. Jestem bardzo z niego zadowolona, łatwo sie prowadzi, super składa, porządnie wykonany i cichutko jeździ. Ma tylko dwa minusy waga ok 13 kg (sama go nie wniosę w całości, ale my mamy windę więc nie muszę) i jest niestabilny podczas podjazdu pod krawężnik z powodu jednego kółka z przodu, więc trzeba dobrze trzymać rączkę żeby się nie chwiał w momencie podjazdu. Poza tym dla mnie ideał.

Comment

No nas niestety nie stac na taki wózek , pozatym prawdopodobnie teście będą go kupowali więc też nie chce przesadzac

Comment

Moja siostra ma taki jak kaliope i mi nie specjalnie przypadl do gustu. Wolalabym 4kola.

Comment

No tak co kto lubi, ja nie umiałabym jeździć takim 4-o kołowym. Nam teście się tylko dorzucili do wózka, bo teściowa też uważała że za drogi.

Comment

No właśnie ja nie chcę 3-kołowca... jakoś tak mi dziwnie wygląda, ale to kwestia gustu bo ten wózeczek podobno naprawdę jest super

Comment

W lutym na świat przychodzi moje maleństwo i zastanawiam się jaki pojazd wybrać dla niego .Dysponuję kwtoą ok 700zł , chciałabym żeby był wygodny dla maluszka no i dla mnie , o bezpieczeństwie nawet nie wspomnę , bo to jasne .Natknęłam się w internecie na TAKI WÓZECZEK ? Sprawia wrażenie solidnego , jest dość mocno zabudowany , co jest bardzo ważne w tych zimowych miesiącach .Prosze Was opinie .

Comment

wózek nie ma gondoli tylko do zamkniętej spacerówki wkłada się miękkie nosidło ja bym wolała gondolę sztywną a nie nosidło ale jak kto woli, kółeczka są piankowe ja wolę pompowane ale to zależy gdzie wózek ma być używany w mieście na betonach, asfaltach czy na drodze polnej też ,my jeździmy przy lesie więc pianka odpada, poza tym nie ma torby do wózka a ja w podobnej cenie mialam torbę pompkę więc full komplet, poszukj jeszcze sobie na aukcjach internetowych jest duży wybór

Comment

Akurat co do kół to z Niczką się nie zgodzę: im bardziej nierówna nawierzchnia, parki, laski itp. tym bardziej koła piankowe są lepsze (pod warunkiem, że wózek jest wyposażony w amortyzatory!). Nie ma problemu z przebitymi dętkami, flakami itp. A co do amortyzacji i wstrząsów... Mój wózek ma piankowe koła, a w wózku ma tak czy siak amortyzatory, więc w ogóle Olą nie trzęsie podczas spacerów. Torba to fakt, jest podstawą wózek (ale zawsze można przewiesić jakąś lub plecak, choć nie wygląda to zbyt estetycznie). Co do gondoli, mnie jest bez różnicy, mamy wkładane nosidło i dopiero teraz przeszliśmy na spacerówkę, mimo że Ola ma już ponad pół roku (choć spokojnie jeszcze miesiąc mogłaby podróżować w niej, bardziej jest zainteresowana światem i mało śpi podczas spacerów). Ogólnie powiem Ci, że za 700 zł możesz mieć coś lepszego niż ten wózek, który wkleiłaś, a przecież chodzi Wam też o wygodę w obsłudze go.

Comment

Ja w 100% zgadzam się z Niczką!
                          A co do ceny to fakt, możesz znaleźć coś lepszego!

Comment

Wznawiam wątek
                            Czekam na Wasze opinie o wózkach- w końu macie już spore doświadczenie w tej materii. Na co zwrócić uwagę? Co się sprawdziło? A co okazało totalnym niewypałem?
                            Czy któraś Was ma wózek firmy ROAN?

Comment

Madzia super, że odświeżyłaś wątek bo ja też oglądam wózki i zastanawiam się nad kilkoma a dziewczyny tutaj mogą Nam pomóc bo są już "doświadczone"
                              Ja mam na oku taki:

http://img17.imageshack.us/img17/4474/575414770.jpg

a tutaj pokazne ile ma funkcji i co posiada:

http://img17.imageshack.us/img17/432...ajumperma0.jpg

Comment

Ja szukam czegoś małego po złożeniu i lekkiego- na razie mam na oku Mutsy Transporter. Minusem jest nie regulowany podnóżek w spacerówce (oparcie się opuszcza ale nie do poziomu) i to że spacerówka montuje się tylko w jednym kierunku. Ma jednak plusy: jest mały po złożeniu i lekki...Jeszcze się rozglądam )

Comment

Working...
                                X