Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Przekłuwanie uszek córeczce tak, nie? Jeżeli tak to kiedy? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• każdy ma swoje zdanie i wyskakiwać z porównaniami do klasztoru nie trzeba od razu, równie dobrze mogłam napisać daj Jej zdecydować samej i już by się czepić jak prawa wyboru za bardzo nie można było a chodzi dokładnie o to samo.

Jeżeli tak czy siak jesteś zdecydowana na przekłuwanie i chodzi Ci tylko o różnicę kilku miesięcy to podobno lepiej teraz.

Comment

• i wracam do tematu bo była dyskusja na początku, że kiedy dziecko będzie samo chciało i uwaga moje chce, chodzi dotyka moich kolczyków i pokazuje na swoje uszka i mówi, że nie ma i pyta co to i na pytanie męża czy Ona też chce odpowiada tak i przerabiamy ten temat co wieczór przed zaśnięciem od jakiegoś miesiąca więc ten czas kiedy dziecko sama chce jak widać przychodzi dość szybko ja nawet sama nie myślałam, że aż tak szybko :P choć nie ukrywam, że się spodziewałam, że będzie chciała patrząc na mnie ];>

Comment

• i co Niczko, przekłujecie?

Comment

• Moja mała ma kolczyki od niecałego roku i teraz też przeżywa fascynację kolczykami Swoje dotyka, moje pokazuje, pokazuje że tatuś nie ma kolczyków

Comment

• no i ja też chciałam przekłuć Majce żeby na roczek miała, ale kurczę przeczytałam iiii nie wiem:/ trochę się obawiam tego że może grzebać przy nich.. no i mi samej jest niewygodnie spać w kolczykach- nawet małych, zawsze je wyciągam na noc
            a ona się tak wierci i trze zawsze główką o poduszkę- a jak sobie coś uszkodzi?
            już sama nie wiem

Comment

• a ja mam pytanie...dlaczego tak bardzo chcecie już przekuwać???

Comment

• bo mi się podobaja dziewczynki z kolczykami
                i nie będzie pamiętać bólu

Comment

• Bardziej pamiętam ból związany z użądleniem przez osę na obozie, niż ten związany z przekłuwaniem uszu

Comment

• ja miałam roczek jak mama wzięła mnie do ośrodka zdrowia i pani przekłuła mi uszy.... Zawsze spałam w kolczykach, tylko kiedyś dzieciom zakładało się nie wkrętki tylko takie normalne i one tak łatwo nie wypadały z uszu podczas snu... a teraz odrazu z pistoletu ładują wkrętkę... Moja siostrzenica też miała założone kolczyki na roczek...

Comment

• Zamieszczone przez olka84 Zobacz posta
                      a ja mam pytanie...dlaczego tak bardzo chcecie już przekuwać???
                      ja też jestem ciekawa
                      Ja nie widzę sensu przekłuwania uszu malutkim dzieciom. Argument bólu do mnie nie przemawia, ponieważ nie jet to jakiś traumatyczny ból. Ja już kiedyś pisałam, że wolę , żeby była to świadoma decyzja mojej córki. Teoretycznie nie jest to nic ważnego dla nas, ale w wieku lat kilku to będzie jednak prawie "decyzja życia", możliwość samodzielnego wyboru kolczyków i itp.

Comment

• Ja miałam pięć lat jak mi przekłuli uszy, pamiętam to doskkonale i pamiętam jaka byłam dumna!

Comment

• To ja pobiję wszystkich bo przekłułam sobie uszy w wieku 20 lat, tak się panicznie całe dzieciństwo tego bałam, a później tak schodziło.

Comment

• Zamieszczone przez kasiulaa21 Zobacz posta
                            To ja pobiję wszystkich bo przekłułam sobie uszy w wieku 20 lat, tak się panicznie całe dzieciństwo tego bałam, a później tak schodziło.
                            nie wszystkich ja przekułam przed ślubem-3 lata tamu w wieku 26 lat

Comment

• Zamieszczone przez mimi Zobacz posta
                              nie wszystkich ja przekułam przed ślubem-3 lata tamu w wieku 26 lat
                              Moja mama przekłuwała przed moim ślubem w wieku 49 lat

Comment

• Zamieszczone przez Agathea Zobacz posta
                                Moja mała ma kolczyki od niecałego roku i teraz też przeżywa fascynację kolczykami Swoje dotyka, moje pokazuje, pokazuje że tatuś nie ma kolczyków
                                i nic sie nie działo podczas snu np? przy zakładaniu czapki? bo to mnie interesuje najbardziej

Comment

Reklama Reklama Module
                                Collapse

Working...
                                X