Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
prezenty na dzień dziecka Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• prezenty na dzień dziecka

Witajcie!

zbliża się dzień dziecka i pomyśleliśmy ze może naszemu starszemu dziecku warto kupić jakiś porządniejszy prezent, zwłaszcza ze na początku lipca ma urodziny. Naszym pomysłem był plecak firmy camel - jest ich w sieci wiele. Taki plecak w formie torby na ramię - przyda mu się do szkoły, jest ładny modny i wygląda na praktyczny. Szukamy jednak jakiegoś sklepu internetowego w którym można byłoby go zakupić ta żeby zdążył dojść do wtorku! Wiem, że pewnie allegro czy coś polecicie ale może macie coś sprawdzonego?

osobiście nie lubię zakupów na allegro, wolę sklepy internetowe, a na pewno znajdziesz taki, w którym mają plecaki tej firmy. sam pomysł bardzo fajny i mam nadzieję, że dziecko będzie zadowolone z prezentu

Comment

To dobry i porządny prezent, z pewnością posłuzy mu na długo i będzie z niego zadowolony. Warto spojrzeć czy na oficjalnej stronie producenta nie ma takich plecaków, po niższych cenach i w większym wyborze.A do tego dorzućcie też dziecku jakiś mniej praktyczny prezent, z którego by miał trochę frajdy

Comment

Niestety nie znaleźlismy opcji zakupu plecaka na stronie producenta - może tylko Klienci hurtowi mają możliwość dokonania takich zakupów?

Co do allegro nigdy się nie sparzyliśmy ale jednak ceny niestety nie należą do tych najbardziej okazjonalnych. Myśleliśmy, że może uda się znaleźć coś jeszcze taniej ale chyba będzie trudno coś znaleźć w dobrej cenie

Comment

może zamiast drogiego prezentu mozna wybrać sie z dzieckiem do jakiegoś muzeum, parku rozrywki lub kina. Na codzień jest niewiele czasu na wsopólne spędzanie czasu.

Comment

może zamiast drogiego prezentu mozna wybrać sie z dzieckiem do jakiegoś muzeum, parku rozrywki lub kina. Na codzień jest niewiele czasu na wsopólne spędzanie czasu.

Comment

Comment

Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko i jakie ma zainteresowania. Ja ostatnio mojemu przedszkolakowi kupiłam dywanik ze strony http://www.topworld.pl/produkty/dywa...eciece,2,11499 i był zachwycony. A ja też jestem zadowolony, bo teraz w końcu bawi się na dywaniku i wiem, że ma mięciutko i ciepło. No i dywanik jakiś czasu już jest użytkowany i póki co świetnie się trzyma. Bo tego, że dość szybko się "zużyje" bałam się najbardziej.

Comment

Bezapelacyjnie najlepszym prezentem dla maluchów są bańki mydlane
                  Dalej im do zabawy i nagle cisza w domu, dzieciaki zafascynowane bańkami znikają na długi czas
                  To był mój sposób jak musiałem pracować w domu, a dzieci nie dawały spokoju ciągle dokazując
                  Ja do siebie moge polecic ten sklep, gdyż kupiłem juz kilka baniaczków i bańki są serio mega fajne
                  http://megabanki.pl
                  Najlepszy Płyn do baniek mydlanych dużych i małych Bąbelek. Certyfikowany, ekologiczny, nie brudzi ubrań. Świetnie sprawdza się na pokazach, zamykaniu w bańce, wytwornicach do baniek. Odwiedź nas...

Comment

Ubranie bądź zabawka będą odpowiednim prezentem. Możesz zapytać mamy dziecka, co mu się przyda i to mu kupić.

Comment

A może jakaś wycieczka za granicę? Czy warto wtedy wyrobić sobie taką kartę ekuz https://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/katowice/ ?

Comment

Ja polecę zestaw do hodowli smoków morskich Aqua Dragons in Space Deluxe z Gonzo Toys To świetna zabawa dla dzieci w różnym wieku Poza tym taka hodowla pobudza chęć do poznawania biologii czy geografii bo dzieciaki chcą wiedzieć skąd pochodzą te stworzenia itp. W dodatku uczą się postępowania z żywą istotą Na codzień muszą je karmić i natleniać im wodę co jest odpowiedzialnym zadaniem ale bardzo łatwym dla dzieci już w wieku 7 lat

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X