Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Nasze Maleństwo - Kochana Kinga :* Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Wczoraj mój M nazwał nasze Maleństwo - "Pesteczką" i tak jakoś miło się mi zrobiło na sercu
    ślicznie

Comment

Serdecznie gratuluję i życzę spokojnej ciąży Przyszli dziadkowie pewnie jak do nich to dotrze to bardziej się ucieszą wiec nie ma co się stresować

Comment

Ja tez gratulowałam,a le co tam ,Gratuluję Pestki

Comment

A ja jeszcze nie gratulowałam. Wielkie gratulacje dla zadowolonych rodziców I życzę spokojnych i cudownych 9 miesięcy

Comment

Gratuluję kolejnej przyszłej mamusi słodkiego maleństwa pod serduszkiem i życzę, aby zdrowo rosło, a mamusia doświadczyła jak najmniej nieprzyjemnych stron błogosławionego stanu

Comment

Wczoraj miałam fatalny dzień
              Babka męża pierw rano a potem wieczorem non stop gadała, że do 12 tygodnia idzie najszybciej stracić ciążę, że mamy nie szaleć na kursie tańca bo poronię, że jak się poroni pierwsze dziecko to potem można nie mieć w ogóle dzieci... wrrrr... Wkurzyła mnie już rano i jak pojechała na zakupy to zadzwoniłam do mamy żeby się wygadać i uspokoić... Wieczorem była powtórka z rozrywki i nie wytrzymałam i powiedziałam jej, że jak tak będzie gadać to na pewno wygada mi to. A ona bezczelnie mi, że w tedy powie "a nie mówiłam"... Nawet mój mąż był w szoku jak mu to opowiedziałam... Tyle, że jest powszechnie wiadome u nas, że babcia nie lubi dzieci i uważa, że to jest głupota posiadanie dzieci... Sama urodziła jedno dziecko... więcej nie chciała... Nie chce się jak na razie z nikim kłócić, bo uważam, że niezgoda rujnuje, ale sobie to zapamiętam...

Comment

Agathea, jesteś biedna....Ja nie rozumiem ja można tak postępować ale niestety niektórzy starzy ludzi są tak zgorzkniali i nie potrafią pojąc ze ranią innych...Trzymaj się!!!!

Comment

no niestety niektórzy zachowują sie nie po ludzku
                  trzymaj się kochana i nie denerwuj się a ją lekceważ

Comment

Agathea, lepiej jej powiedz, że ma Cię nie denerwować bo to też szkodzi maleństwu

Comment

Ja po prostu nie będę z nią o dziecku rozmawiała... Jeszcze jedno takie hasło i będzie mogła zapomnieć, że ma prawnuka A nie daj Boże jak dziecku coś się stanie

Comment

nawet tak nie myśl -wszystko bedzie dobrze!!! omijaj ją z daleka, a jak zacznie prawić swoje mądrości to po prostu wyjdz z pokoju.. wtedy na pewno sie na ciebie obrazi i powie że jesteś niewychowana.. ale w ogóle sie tym nie przejmuj.

Comment

Zamieszczone przez Agathea
                          A nie daj Boże jak dziecku coś się stanie
                          Nic się nie stanie ! Myśl pozytywnie a babcię olej ! Głowa do góry

Comment

Wiem, że to trudne, ale po prostu olej ją i ludzi, którzy gadają takie głupstwa! Po prostu szkoda Twoich/Waszych nerwów, a zwłaszcza - Twoich w błogosławionym stanie!

Comment

Nie przejmuj się nią!!! Skoro tak mówi to sama ma jakiś problem Ty myśl tylko o tym że nosisz tą cudowną Pesteczkę w sobie i ... po prostu to olewaj. Przytaknij i unikaj nie ma sensu się denerwować ;*

Comment

To ci babka!!! Nie myśl o tym, niestey sa tacy ludzie i trzeba ich omijać wielkim łukiem.

Comment

Working...
                                X