Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Ciąża i seks Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Haha dobry żart, do 6'go miesiąca? Ja bym nie wytrzymała

Comment

I tak da się zapłodnić jajeczko kochana, wszystko zleży od siły żywotnej plemników, nie każde żyją tak samo długo nie każde mają tyle samo siły aby szukać jajeczka część i to znaczna umiera zanim dotrze do jajeczka.

Comment

Jak to mówił mój ginekolog - uprawiać sex codziennie. Orgazm ma zbawienny wpływ na samopoczucie kobiety, a co się z tym wiąże i na zdrowie. Przy obu ciążach dostałam szlaban na około miesiąc przed terminem porodu, bo groziło nam wcześniejsze rozwiązanie.

Comment

U mnie generalnie cały pierwszy trymestr był anty nastawiony do jakiejkolwiek bliskości. Miałam obolałe ciało strasznie bolały mnie piersi i podbrzusze. Dotyk nie sprawiał mi zupełnie przyjemności. W 2 trymestrze sprawy miały się lepiej, nawet ochota była. A w 3 już nie było zbyt komfortowo, ze względu na brzuch.

Comment

Nie ma żadnych przeciwwskazań, chyba, że masz ciążę zagrożoną, wtedy to wiadomo, że ze wszystkim trzeba się wstrzymywać, nawet z chodzeniem... ale jeśli wszystko jest ok, to nie ma problemu, do samego końca przynajmniej u nas nie było pozdrawiam

Comment

W trakcie ciąży woleliśmy nie uprawiać seksu ale ciężko wytrzymać tyle czasu więc zamówiłam na sensile.eu różne gadżety żeby nie robić tego w klasyczny sposób... pieszczoty też dają satysfakcję

Comment

heheh jak bylam w ciazy nie mialam za bardzo ochoty na co kolwiek, ciesze sie ze mam wyrozumialego meza

Comment

Zamieszczone przez PrzyszłaŻonka Zobacz posta
                  Moja przyjaciółka po porodzie naturalnym nie może dojść do siebie i u nich z seksem kiepsko... Libido jej niemiłosiernie spadło...Chociaż nie wiem czy to też nie kwestia tego, że karmi piersią jeszcze. Chyba jakieś inne hormony działają
                  To nie wina porodu http://dumnamama.pl/seks-po-porodzie/ przebyty poród nie zaburza libido

Comment

No nie wyobrażam sobie całą ciążę być bez seksu Odpowiednie sex pozycje sprawią, że będzie Ci wygodnie i nie będziesz musiała się obawiać o ciążę. Najlepiej to testować samemu

Comment

zazwyczaj to lekarz na bieżąco informuje o przebiegu ciąży i przeciwwskazaniach do seksu informuje czy jest on bezpieczny czy też nie, a jeżeli nie żadnych przeciwwskazań to można

Comment

zawsze się tego wstydziłam ale teraz na forum się wygadam U mnie było podobnie jak u Bernadzi postawiliśmy na gadżety. W ogóle postawiliśmy na sex analny wtedy bardziej i zamówiłam http://freetaboos.pl/hak-analny-wibrujacy-p-1900.html . Szczerze- kosmos, a mąż twierdzi że mimo ciąży jest w łóżku u nas lepiej niż przed :P

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X