Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
A co jeśli nagle zacznę rodzić? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• A co jeśli nagle zacznę rodzić?

Zostaję sama w mieszkaniu na prawie tydzień, bo mąż wyjeżdża na jakieś szkolenia biznesowe. Boję się, że w tym czasie zacznę rodzić. Do rozwiązania zostały jakieś 3 tygodnie, ale nigdy nic nie wiadomo. Czy też macie takie obawy, że nagle zacznie się poród i będziecie wtedy same w domu/mieszkaniu? To obsesja, czy racjonalne obawy? Jak można sobie pomóc? Poprosić przyjaciółkę albo siostrę, żeby ze mną pomieszkała przez ten czas? A jeśli wezmą mnie za zbyt przewrażliwioną? Może dziewczyny, które maja już poród za sobą coś doradzą?

Wiesz nie obawiaj się. To normalna reakcja każdej z nas. Ja również miałam podobną sytuację. Zamieszkałam na końcu z rodzicami.
    I dobrze sie stało bo tato zawiózł mnie na porodówke. Spróbuj z kimś bliskim spędzić ten czas. Na pewno będzie Ci raźniej.

Comment

Oj przesadzasz, przecież poród nie trwa pięć minut. Myślę że zdążysz spokojnie do szpitala dojechać. Chyba, że masz naprawdę stracha przed nagłym porodem, to posłuchaj rady Onearnolda i zamieszkaj z rodzicami lub przyjaciółką/ siostrą. Ale osobiście uważam, że nie ma co panikować zbytnio. Przygotuj sobie wyprawkę do szpitala. Napisz schemat w razie rozpoczęcia akcji porodowej i będziesz wiedziała co robić

Comment

Jutro wprowadza się do mnie siostra. Pomoże mi się spakować do szpitala. W domu też będziemy chciały już wszystko przygotować. To moje pierwsze dziecko, dlatego się stresuję. Wiadomo, że poród nie zacznie się błyskawicznie, tylko najpierw będzie początkowa faza, więc do szpitala na pewno zdążę dojechać, w moim przypadku to około 5km. Mam też telefon do swojego ginekologa i jestem z nim w stałym kontakcie, jednak nie wyobrażam sobie być samej w domu i tak po prostu wezwać sobie karetkę i pojechać do szpitala.

Comment

Nie ma co się aż tak bać. Poród nie jest taki szybki jak na filmach. Będziesz mieć czas nie tylko wezwać taksówkę, ale nawet wziąć prysznic.

Comment

Reklama Reklama Module
          Collapse

Working...
          X