Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Zwierzęta w domu a dzidziuś Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Zwierzęta w domu a dzidziuś

Hej,
    już niedługo nadejdzie ten czas że będzie nas więcej w domu ale jest jeden problem - Ajaks dwuletni beagle który NONSTOP szczeka... jak człowieka w domu nie ma to problemu nie ma, przynajmniej ja go tak nie odczuwałam. Teraz posiedziałam trochę w domu i powiem wam że mam mord w oczach nie wiem co sąsiedzi o nas myślą, w sumie to co myślą o Ajaksie . No dobrze mi by to tak nie przeszkadało ale co będzie jak dzidziuś przyjedzie do domu, jak ten szałaput 15 minut bez hałasowania nie potrafi wytrzymać to będzie mi wciąż dziecko budził... co z tym zrobić? Mąż wspomniał że obroża antyszczekowa może być rozwiązaniem ale ja temu dziadowi źle nie życzę, czy to nie będzie zbyt radykalne rozwiązanie? Czy to go jakoś boli? Podpowiedzcie co robić!!!! może ktos miał podobny problem?

Kochana wiem, że zwierzak to jest istota,do której jesteś przywiązana ja sama kocham zwierzaki ale wiem, że to problem duży bo moja siostra też ma psiaka i to bardzo szczekającego i tez przyszło na świat jej pierwsze upragnione dziecko i taka obroża była jedynym rozwiązaniem.

Comment

Hmm może najlepiej spytać weterynarza albo jakiegoś behawiorystę zwierzęcego?

Comment

obroża to chyba ostateczne i radykalne rozwiązanie.
        Może na samym początku poszukaj informacji jak sobie poradzić z szczekającym psem w internecie.
        Polem może udaj się do jakieś szkoły tresującej psy. Pewnie tam Ci pomogą. Albo poszukaj jakieś osoby która zna się dobrze na psach. A I jak będziesz w tych miejscach popytaj o taką obrożę czy to jest dobre rozwiązanie.

Comment

Kiepska sprawa
          Siostra miała podobny problem, ale w brew pozorom rozwiązanie okazało się niewiarygodnie proste
          Okazało się, że jak dziecko pojawiło się już w domu, to pis jakby sam zrozumiał, że ma być cicho
          Problem zniknął jak ręką odjął, bo psisko siedziało pół dnia przy łóżeczku cierpliwie czekając aż maleństwo się obudzi, żeby go przywitać...o dziwo merdaniem Także obroża antyszczekowa to zupełnie niepotrzebna i wg mnie zbyt radykalna sprawa
          Last edited by blackyy; 05-05-15, 12:19.

Comment

Przede wszystkim beagle jest psem takim, który musi dużo biegać, a nawet bardzo dużo. Rozumiem, że Twój stan może nie pozwalać na zbytni wysiłek, więc powinien zająć się tym mąż. Skoro zdecydowaliście się na psa to trzeba o niego zadbać. Ma zbyt dużo energii i takie są efekty, jeśli to nie pomoże wtedy dowiedz się więcej o obroży antyszczekowej.

Comment

No dokładnie, ja wychodzę z założenia, że łatwiej się uczulić gdy nie ma się stałego kontaktu z czymś, a potem nagle się to pojawia, niż gdy ma się go stale. No chyba, że w rodzinie występowały przypadki uczulenia na sierść, to wtedy prawdopodobieństwo rośnie. Dlatego nie ma co zmieniać przyzwyczajeń...

Comment

no chyba oddanie psa nie wchodzi w grę! a co, jak maluch będzie ci płakał wniebogłosy, też będziesz myślała o tym, co sąsiedzi pomyślą? Traktujesz w ogóle swojego psa jak członka rodziny? Nie bardzo chyba... szkoda słów... a potem schroniska się przelewają....

Comment

Właśnie... rozwalają mnie takie mamuśki, które potem na OLX wystawiają ogłoszenia typu: Oddam psa, bo szczeka..., albo Oddam psa, bo dzieciom się juz znudził... Szkoda, że z dziećmi nie można wystawić takiego ogłoszenia, prawda, drogie mamuśki empatyczne? (((

Comment

Błagam nie szukajmy rozwiązań raniących zwierzę... Psa da się wychować, potrzeba jednak czasu. Oddanie jest najgorszą możliwą rzeczą, bez wyobraźni, bez uczucia. Każde zwierze to odpowiedzialność za życie! Przecież hałaśliwego dziecka nie oddacie... Absolutnie żadne obroże rażące prądem, nic z tych rzeczy! Udaj się do weterynarza, może paru i posłuchaj opinii. Z tego co wiem beagle potrzebują dużo zainteresowania, może poświęcajcie mu więcej czasu na zabawę?

Comment

Mhy... ciężka sprawa. Ale z tego co wiem, dziecko przyzwyczai się do tego, że pies szczeka i wcale mu nie będzie to przeszkadzało.

Comment

Reklama Reklama Module
                      Collapse

Working...
                      X