Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Historia pewnego Cudu! Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Madleine to już zazdroszczę spotkania z chłopakami na pewno będzie cudownie ja nie miałam już okazji na takie spotkanie ale sam koncert i tak mnie usatysfakcjonował może następnym razem się uda, za kolejnych parę lat też ich uwielbiam od ok. 18 lat, zaczęłam ich lubić po ich poprzednim koncercie w Katowicach było wspaniale więc na pewno się wybawisz

Comment

No właśnie ja mam łożysko na przedniej ścianie.
      Szkoda mi, bo jakoś przegapiłam ich koncert, też bym się przejechała. No ale już po ptokach.

Comment

karola1988 obiecali, że przyjadą jeszcze do Polski więc jest jeszcze szansa

Comment

"byłam na koncercie zespołu w którym kochałam się za młodu - Backstreet Boys. Koncert był w Warszawie a ponieważ jestem ze śląska to musiałam przeżyć dłuuggąą podróż,"

Czegoś nie mówiła wcześniej?! Też chciałam jechać tylko nie miałam z kim!! I też ze śląska Podziwiam podróży! W dodatku w ciązy. Jak to zorganizowałaś?

Comment

Pyla, jakoś tak nic wcześniej nie mówiłam bo okazji nie było, następnym razem będę o Tobie pamiętać na koncert chłopaków chciałam iść od zawsze, tym razem okazało się, że nie dość, że grają w Polsce, że uzbierała się mała grupka znajomych to jeszcze mąż chce jechać ze mną więc będzie się miał kto mną opiekować lekarza pytałam się chyba ze trzy razy i za każdym razem mówił, że nie ma problemu miałam oczywiście wątpliwości ale stwierdziłam, że skoro lekarz daje zielone światło to muszę to wykorzystać podróż była najgorsza ale dałam radę opłacało się bo było naprawdę rewelacyjnie

Comment

Ja tez ich uwielbiam od 18 lat ( z malym przerwami :P).
              Na koncercie w Katowicach nie bylam choc to było kilka przystankow tramwajem ode mnie bo mama mnie wtedy nie pusciła :P
              Teraz nadrobie

Comment

Hej, co u Was? Jak się czujecie?

Comment

Co u Was? Jeszcze w dwupaku?

Comment

My tak, dalej w dwupaku a Wy?

Comment

• taaa i się nie zanosi na zmianę póki co.

Comment

• to tak jak u nas we wtorek mam wizytę, myśle, że jeszcze się na niej pojawimy z małym w brzuchu

Comment

• Karola, jak tam, pewnie już rozdwojona? ja tak udało się o od 3 dni jesteśmy już w trójeczkę strasznie żałuję, że forum umarło i że nie mogę podzielić sie wrażeniami

Comment

• Poszukaj mnie na facebooku i dodaj do znajomych (oczywiscie napisz, że to Ty, bo masa spamerów pisze ostatnio do mnie - Patrycja Gorzelanna - to dodam Cię do zamkniętej grupy, którą założyłyśmy właśnie na fb

Comment

• Thea,średnio się znam na facebooku ale znalazłam Cię i "coś" tam wysłałam mam nadzieje, że będzie ok dzięki za info :*

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X