Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Nasza mała żabka :) Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• No no no, hola hola moje panny, jeszcze się musimy wstrzymać. Po drugiej normalnej @ możemy działać, ale chyba mi się wydaje, że to może być szybciej Długo tak na głodzie nie wytrzymamy

Zamieszczone przez Promyk Zobacz posta
    Powiało optymizmem
    fakt, teraz ten optymizm jest lepszy niż te 2 tyg temu Cóż innego możemy zrobić, zadręczać się, to i tak nic nie da, a tak to chociaż człowiek chodzi weselszy

A co do mojego powrotu do pracy i dzisiejszego pierwszego dnia. Nie było tak najgorzej Jakby to powiedzieć, nawet było dobrze, przyjemnie, szczególnie, że bardzo dzieci się ucieszyły na mój widok Jedna mi się rzuciła na szyję i ponoć skakała, gdy mnie zobaczyła przez okno Z szefową zamieniłam parę słów w kwestii organizacyjnej dotyczącej jutra Ogólnie dziś była tylko 11 dzieci, więc optymalnie i do ogarnięcia i generalnie w kwestii decybeli Jedna z mam mi się zapytała jak się czuję i czy już na dłużej wróciłam, czy to tylko chwilowo Nie wiem, czy szefowa wtajemniczała ich w całą sytuację (bo generalnie rodzice wiedzieli, że jestem w ciąży, ale czy dziecko straciła, to już nie wiem i mniejsza z tym ), ale to i tak było w jakiś sposób miłe. Wiecie, jednak ten miesiąc odpoczynku od tego wszystkiego (pomijając kwestie scysji z szefową) mi dużo dał. Wróciłam z jakimś większym optymizmem, luzem. A jak zobaczyłam, jak w ten miesiąc dzieci się zmieniły (co potrafią, jak urosły, ile mówią), to aż szoku doznałam Takiego pozytywnego Nieźle ich ta moja współtowarzyszka niedoli wyszkoliła

Comment

• Nawet nie wiesz jak się gęba cieszy, gdy się czyta takie posty :*

Comment

• Zamieszczone przez mala85 Zobacz posta
        Generalnie jestem silna psychicznie
        to prawda, silna, uczuciowa, dzielna. Podziwiam kochana, bardzo mi przykro że tak sie stało, ale widocznie tak miało być, tak jak sobie wytłumaczyłaś i niedługo powitacie malucha w swoim życiu. Trzymam mocno kciuki, za Ciebie i męża, bo jak widać faceci bardzo też przeżywają...
        Zamieszczone przez mala85 Zobacz posta
        taka niesprawiedliwość właśnie, że jedne, co nie chcą mieć dzieci, rodzą zdrowe i cała ciąża jest bez problemów, a człowiek, co ma problemy ze zdrowiem i chucha i dmucha, żeby było jak najlepiej, gdy się uda zajść w ciążę, traci dziecko ... Też tego nie mogę zrozumieć ...
        tego też nie rozumiem. Ale urodzenie to początek i niektóre z takich dzieci nie mają dobrego życia, bo są niechciane, a Wy będziecie cudownymi rodzicami, tylko jeszcze za jakiś czas.

---------- Wpis dodany o 11:55 ---------- Poprzedni wpis o 11:43 ----------

Zamieszczone przez mala85 Zobacz posta
        Jakby to powiedzieć, nawet było dobrze, przyjemnie, szczególnie, że bardzo dzieci się ucieszyły na mój widok
        cudowne wieści, widzisz, jak Cię uwielbiają? Wszystko się Wam ułoży, wierzę w to

Comment

• No super ! Tak trzymaj i dobrze, że w pracy było ok :0 Już widzę te podskoki tej małej na Twój widok

Comment

• Super Fajnie, ze sie wszystko tak ułozyło

Comment

Reklama Reklama Module
            Collapse

Working...
            X