Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Mała niespodzianka na nowy rok:) Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Mała niespodzianka na nowy rok:)

Tak jak wszystkie będę mamą a właściwie już jestem tylko maleństwo jest we mnie. U nas maleństwo po prostu się zjawiło. Stwierdziliśmy z mężem że jak będzie dzidziuś to będzie jak nie to nie będzie. Źle się czułam przez kilka tygodni i swierdziłam że moge być w ciąży. Kupiłam test, zrobiłam i pokazały się 2 kreseczki. Później tylko wizyta u lekarza i tak na 6.12.2011 oficjalnie dowiedzieliśmy się że maleństwo już jest. I że w przyszłym roku będzie nas o jedno więcej. Miły prezent na mikołaja. Z wiadomością dla rodziców czekaliśmy do wigilii i to był nasz prezent który ich kompletnie zaskoczył. Chodź wszyscy się nasz pytali kiedy będziemy mieć bobaska. I oto jest i rośnie. Żałuje tylko że moja mama nie dożyła tego brakło jej czasu na tym świecie ale z góry na pewno spogląda na nas. Troche smutku się wkradło ale i sporo radości. Termin mam na 23.lipca.2012 miesiąc przed naszym ślubem. Na 1 rocznicę ślubu już będziemy mieć naszego bobaska. Chce tylko żeby było zdrowe jak każda mama

Gratulacje! Niech się maleństwo zdrowo rozwija.

Comment

dzięk

Comment

gratulacje to na prawdę wspaniały prezent dla całej Waszej rodziny rośnijcie zdrowo!

Comment

Gratuluję wam serdecznie ! Dobrze zrozumiałam że termin rozwiązania na miesiąc przed ślubem? Ojej to będzie przedsięwzięcie dla was naprawdę A mogę spytać czy to będzie skromna uroczystość czy planujecie przyjęcie również?

Comment

Zamieszczone przez kitty Zobacz posta
            Termin mam na 23.lipca.2012 miesiąc przed naszym ślubem. Na 1 rocznicę ślubu już będziemy mieć naszego bobaska.
            Yukita, chyba się zakradła pomyłka... wydaje mi się, że na miesiąc prze pierwszą rocznicą... ale mogę się mylić...

Comment

Zamieszczone przez Oluss Zobacz posta
              Yukita, chyba się zakradła pomyłka... wydaje mi się, że na miesiąc prze pierwszą rocznicą... ale mogę się mylić...
              aa no bardzo możliwe Oluss jak tak teraz przeczytałam to rzeczywiście zwalam to na hormony ciążowe lub zmęczenie po sylwestrowej nocy hehe

Comment

Gratulacje!

Comment

Gratuluje serdecznie! Mi teraz na usg wyszedł termin porodu tydzień po Tobie więc idziemy prawie "łeb w łeb". Spokojnych 9 miesięcy!!!

Comment

Dzięki dziewczyny, a co do ślubu to jesteśmy po ślubie już a dokładnie 13.08.2011 powiedzieliśmy sobie tak. Jakieś 4 miesiące po ślubie i bobasek w drodze. Może coś mi się wcześniej pogmatwało ale to z radości)
                    Last edited by kitty; 15-01-12, 12:37.

Comment

braliście ślub w środę?? mało spotykane

Comment

Gratulacje
                        Braliście ślub w środę? Myślisz że dzidziuś się pospieszy żeby być z Wami po tej stronie na pierwszą rocznicę? (Bo piszesz że rocznica 13-ego, a termin 23-ego lipca.)

---------- Wpis dodany o 11:13 ---------- Poprzedni wpis o 11:11 ----------

Zamieszczone przez jadzia88 Zobacz posta
                        braliście ślub w środę??
                        O, Jadzia, uprzedziłaś mnie z tym pytaniem, ale to tylko dlatego że byłam w kuchni i doglądałam zupy

Comment

Gratulacje!!! Duuużo zdrówka, bo to chyba najważniejsze

Comment

Gratulacje!!!!

Comment

Gratulacje! Spokojnej ciąży!

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X