Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
papierosy a ciąza Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Flo, ja już nie pale. starając sie o dzidzię miałam jeden warunek od mojego męża "rzucasz palenie" rzuciłam, ale popalałam po cichutku. a teraz to mnie odrzuca naciąga i wogóle. Ja jestem tego zdania, że dla siebie może bym nie miała tyle silnej woli, ale dla dziecka porostu muszę! a druga sprawa nie wybaczyła bym sobie jek by coś było nie tak i była by to moja wina... taka moja dziwna natura ...

Comment

Zamieszczone przez Fredzia
      taka moja dziwna natura ...
      oj to jest bardzo dobry, mądry odruch, dziwna natura nie hehe
      Cieszę się, że dało radę rzucić szlugi, może ja też tak będę miała

Comment

Flo, tego ci życzę

Comment

Zamieszczone przez Fredzia
          Mnie naciąga siedzę cały czas u siebie przy otwartym oknie!

No żebyś się tylko nie przeziębiła w tym oknie!!! Teść niech siedzi i się wietrzy Ale widać, że twardy jest i łatwo się nie da. Mimo to twój mąż powinien spróbować z nim porozmawiać.

U mnie w pracy panowie palą ile wlezie i mimo, że palą na zewnątrz to jak wracają to zapach jest Zamontowałyśmy takie specjalne odświeżacze powietrza anti-tabac na zapach papierosów, ale jeden zapach gorszy od drugiego Ja nigdy nie paliłam, więc zapach papierosów wyczuwam bardzo szybko, poza tym nie lubię go.

Comment

Moja koleżanka palila papierosy, niestety szybko za to rpzeplacila, w czasie ciazy zatrula sie i musiala latac po lekarzach, miala obrzeki, ktore puszczal po specjalnych drenazach, wtedy amietam caly czas siedziala w necie i szukala jak wykonać drenaż limfatyczny, poniewaz tylko to pomagalo. Bardzo sie zestresowala i niestety milo nie wspominala tego etapu ciazy
            Last edited by blackyy; 10-03-15, 14:04.

Comment

lepiej jest rzucic?

Comment

Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie, że kobieta w ciąży, która jest świadoma zagrożeń jakie wynikają z palenia papierosów nadal wypala kolejne paczki. Tak samo trudno mi uwierzyć, że członkowie rodziny, którzy mają świadomość, że bierne palenie może zaszkodzić dziecku i ciężarnej, nie ograniczają swojego nałogu.
                Last edited by blackyy; 25-05-15, 12:58.

Comment

Jeżeli planujemy rodzinę w sposób świadomy (świadomie rozpoczynamy starania o dziecko, o zajście w ciąże) to warto się do tego procesu przygotować. Chodzi między innymi o porzucenie wszelkich używek oraz uzależnień jeszcze przed rozpoczęciem starań o dziecko. To pomoże uniknąć wielu problemów.

Jeśli w ciązy i Ty masz etap zmieniania wszystkiego to może w ramach letnich zmian zmien swój ogród z blogiem http://wszystkodotwojegodomu.yolasite.com/ - swietne pomysły i rady
                  Last edited by HIPERTAJUANA79; 18-06-15, 22:28.

Comment

Planowanie ciąży to dobra okazja do rzucenia nałogu tytoniowego na trwałe, raz na zawszę. Dobrze się dzieje, gdy paląca matką rezygnuje z papierosów na czas ciaży i karmienia i później już do nich nie wraca. W końcu tzw. palenie bierne również może bardzo zaszkodzić dzieciom.

Bartosz, Bartłomiej sobie już odpoczywa. Opisuję kilka swoich przygód na swoim najlepszym blogu. Zachęcam do czytania wszystkim tutaj obecnych.http://bartlomiejnaurlopie.blogx.pl/ Polecam.
                    Last edited by CARTER1411; 01-07-15, 16:42.

Comment

Ja widziałam maleństwa na patologii noworodka z wrodzoną astmą http://www.netkobiety.pl/img/smilies/hmm.png Mamy też miały wyrzuty sumienia, ale czy to zwróci dziecku zdrowie? Zaburzenia rozwojowe ma każdy uwędzony maluch. Może na starcie dostać 10 pkt, ale problemy na 100% się pojawią. Pomyśl ile kasy wydasz na leki. Alergik murowany. Do tego dość często rozwija się celiaklia (nietolerancja glutenu)

Comment

Zrezygnowałam w ciąży z wszelkich niebezpiecznych produktów, byłam wobec sibie bardzo rystrykcyjn, synek ma 3 lata i ani razu nie zachorował, świetnie się rozwija Warto inwestowac w dziecko od pierwszych dni

Comment

Jejku bardzo Ci współczuje. Reszta rodziny nie interweniuje w żadnej sposób? Co na to Twój mąż, teściowa? Nie wierze w to, że nikt nie reaguje na taką sytuacje. Musisz poważnie porozmawiać z rodziną. W końcu chodzi o zdrowie Twojego nienarodzonego dzidziusia. Także interweniuj teraz, bo później będzie gorzej.

Comment

No, to kompletnie nieodpowiedzialna postawa, żeby palić w ciąży, czy nawet palić przy kobiecie w ciąży... wychodzi ludzki debilizm i znieczulica, patrzenie tylko na swoje wygody i czubek własnego nosa... a reszta niech cię kręci, co mnie to obchodzi, skoro mnie nie dotyczy...? Masakra...(((

Comment

Papierosy a ciąża – nie powinno być takiego zestawienia... masz bardzo empatycznych teściów, zresztą chyba nie wyjątkowych, moi też mieli w głębokim poważaniu moją ciąże, mojego synka, jak już się urodził i mnie samą( w takich przypadkach trzeba zacisnąć zęby i szukać własnego kąta bodajże, żeby się odciąć...

Comment

Desmoxan bardzo fajnie pomaga wytrwać bez palenia - https://www.zaufane-apteki.pl/desmox...ps.-852.p.html . Maż właśnie dzięki niemu rzucił, kobiety w ciąży raczej brać go nie mogą, ale jak ktoś nie jest w stanie błogosławionym, to naprawdę polecam.

Comment

Reklama Reklama Module
                                Collapse

Working...
                                X