Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
papierosy a ciąza Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• papierosy a ciąza

Dziewczynki nie znalazłam takiego tematu i zakładam. Jak Taki jest to przepraszam proszę powiedzieć to usunę! Moj problem co do papierosów jest taki, że mieszkam z teściami a mój szanowny teść palił pali i bedzie palić! Pali w mieszkaniu dzień i noc!Dosłownie!!! Mnie naciąga siedzę cały czas u siebie przy otwartym oknie! Nic sobie nie robi z tego, że ja w ciąży jestem. Już myślałam, o jakimś pochłaniaczu do dymu nikotynowego ale nic takiego konkretnego w necie znaleźć nie mogę! jest to dla mnie ogromna męczarnia. teraz to przemęczę a potem jak dzidziuś będzie? ja w depresje chyba zaraz wpadnę

To może niech teść wychodzi na dwór palić...U nas jest taka zasada, że jeśli ktoś palący przyjeżdża, no to sorry, ale na dwór Tylko,że u Was, to chyba mieszkanie teściów, więc raczej nie da się tak zrobić.

Comment

przy mnie teściowa nie palił. wychodziła do innego pokoju i paliła przy otwartym oknie

Comment

divette, on pali u siebie ale on okno zakleja bo mu gwiżdże wiec sam dym zero świeżego powietrza jak pójdę na l4 jade do siebie i mam to w nosie

Comment

Fredzia, najbezpieczniej to będzie jak Twój mąż z nim o tym porozmawia. Teść na prawdę nie rozumie? współczuje
          matrioszka, u nas jest to samo

Comment

koniecznie. I to proponuję zrobić dość szybko, bo nie możesz siedzieć w zadymionym pomieszczeniu. powiem ci, że szkoda, że mdłości nie m asz. ja wymiotowałam jak tylko ktoś dmuchnął, a to mogłoby do niego przemówić

Comment

Fredzia, my będziemy mieć podobny problem, choć nie tak uciążliwy jak Twój. U nas w domu się nie pali, ale jak jedziemy do teściów, czy do siostry mojego P. to tam palą jak fabryka... ja już w żartach zapowiadam, żeby się zaczynali ograniczać, bo nie będę do nich przyjeżdżać, no to mama się obrusza, że żartuje sobie itd. Ale mój mąż mi w domu powiedział że jak tylko będę w ciąży to on pojedzie i tam porozmawia z nimi. Zobaczymy jak to będzie... Nie chce narażać dziecka ani siebie na taki smród... Nie znoszę smrodu dymu fuujjj

Comment

Oluś, i bardzo dobrze. ja teściowej powiedziałam, że z dzieckiem nie przyjadę jak będzie palić. dużo nie pali, ale jednak czuć, a dziecka truć nie dam. i jeszcze mi kiedyś podziękuje, że miała motywacje do rzucenia

Comment

wspolczuje...i powiem Ci ze jakis dziwny czlowiek...normalnie dorosla osoba wie, ze przy kobiecie w ciazy sie nie pali...

Comment

olka84, mnie juz nic nie zdziwi jak juz na slub własnego syna nie przyjechał bo za daleko wiec ... a szkoda nerwów...

Comment

Fredzia, wpisz sobie w go...le ..Boneco P2261 Oczyszczacz powietrza z fitrami: HEPA i węglowym
                      podobno oczyszcza ale ile kosztuje to nie wiem...

Comment

Fredzia a mogę zapytać tak nieśmiało bo mnie to osobiście nurtuje...a Ty palisz odkąd jesteś w ciąży? (na slubie paliłas jak dobrze kojarze )czy momentalnie rzuciłas na samą wiadomość o ciązy? [pytam, bo ja palę, a zastanawiam się jaka jest siła sugestii...]

Comment

U mnie to było tak, że rzuciłam w dniu, kiedy zrobiłam test. Tak z dnia na dzień Od tego czasu minęło ponad półtora roku i nie mogę patrzeć na papierosy.

Comment

Zamieszczone przez Iza8422
                            Od tego czasu minęło ponad półtora roku i nie mogę patrzeć na papierosy.
                            To pozostaje się tylko cieszyć, że ten stan pozostał

Comment

Zamieszczone przez Paulynka
                              Zamieszczone przez Iza8422
                              Od tego czasu minęło ponad półtora roku i nie mogę patrzeć na papierosy.
                              To pozostaje się tylko cieszyć, że ten stan pozostał
                              +1

Tak trzymać !
                              Przesyłam dobre myśli wszystkim walczącym z nałogiem !

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X