Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Mały wyczekany aniołek :) Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

TakaJednaKobitka wiesz ja za wizytę u najlepszego ginekologa w mieście płacę 100 zł i za usg genetyczne 2D które mnie teraz czeka zapłacę 200 zł. Więc jest drogo. Twoje ceny są naprawdę do przełknięcia.

Comment

Halo puk puk, miało być jakieś USG a tu już 23 tc : znasz płeć dzidziusia ? Jak się czujesz ?

Comment

Cześć dziewczyny przepraszam ten czas tak szybko leci, że się nie obejrzałam a już leci nam 25 tydzień. Oczywiście wszystko zaległe wklejam W ogóle tak ciężko mi się skoncentrować i skupić na czymś, proste rzeczy zajmują mi duuużo więcej czasu niż normalnie A, że mam pracę zawodową w domu i jeszcze muszę skończyć pracę dyplomową na podyplomówce to wszystko mi się ciągnie jak nie wiem co, a czasu brakuje Byliśmy już na dwóch usg i na ostatnim w 18 tygodniu lekarz powiedział, że widzi ptaszka i będzie chłopak No to mąż się ucieszył i powiedział, że on bez lekarza wiedział, że chłopak będzie. Pewniak mi się znalazł hehe zobaczymy co się urodzi Ile razy jest tak, że dziewczynka na 100% a tu chłopak wychodzi hehe.

[ Dodano: Pią 29 Paź, 2010 22:47 ]
        To Alek w 13 tygodniu:
        http://img263.imageshack.us/img263/8361/ke5w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A to już 18 tydzień nie wiele nam się chciał pokazać)
        http://img192.imageshack.us/img192/7863/ke29.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Comment

Jakie słodkie dzieciątko Nie martw się problemami z koncentarcja, po prostu organizm ma teraz ważniejsze sprawy Ja także mam z trym problem i zdarza mi się, że w pracy zupełnie nie umiem się skupić. Kiedyś uwielbiałam przesiadywać przed komputerem, a teraz nie mogę się wprost zmusić. Ważniejszy jest sen, spacer, pyszna (acz pracochłonna) kolacja. To niesamowite, jak się czowiekowi zmienia punkt widzenia na świat gdy rośnie w Tobie mała kruszynka

Comment

Gratuluje chłopca!!!! Mały Aleksander jak dobrze widze
            No i życze ci troszke więcej czasu żebys mogła sie z nami dzielic wiadomościami.

Comment

Rzeczywiście coś w tym jest, że mając tą małą istotkę w brzuszku zmienia nam się punkt widzenia. Jesteśmy całkiem inaczej nastawione do otaczjącej nas rzeczywistości. Ja od pewnego czasu mam jeakieś dziwne sny. Śnią mi się małe dziecko niby moje ale nie moje i za każdym razem to dzieciątko jest z jakąś wadą genetyczną lub ma jakiś problem. Ostatnio w ogóle sniło mi się że kobieta w tak zaawansowanej ciązy jak ja miała krwotok. Przez takie sny nie opuszczają mnie mysli, że coś złego robię, że nasza iskierka może nie być zdrowa. Chociaż po ostatnim usg wyszło, że wszytsko jest w należytym porządku, rozwija się dobrze i jest daleki od wad genetycznych.
              Dziewczyny czy wy też tak macie skąd się to bierze? Może to już ja świruję i zamartwiam się nie potrzebnie. A to z tego, że tak bardzo pragniemy żeby wszystko było w porządku.

Comment

krakowianka A wy jeszcze w dwupaku ? myślałam że tofii następna, ale to Ty masz termin przed nią odezwij się , jeśli możesz

Comment

krakowianka, Super! Gratuluję chłopaczka Powodzonka

Comment

to jej ostatni post... i już po tym cisza

Sny takie są w ciąży - poprostu dziwne

Odezwij się

Comment

Reklama Reklama Module
                    Collapse

Working...
                    X