Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Radosna nowina-będzie dziecina:) Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Radosna nowina-będzie dziecina:)

Witajcie, dopiero teraz odważyłam się założyć swój własny wątek ciężarówkowy chociaż suwaczek wskazuje, że to 15 tydzień ciąży. Wcześniej najzwyczajniej w świecie bałam się to zrobić z wielu powodów.
    Jak pewnie niektóre z Was zauważyły pojawił się mój wpis w wątku o tym jak sobie radzić z poronieniem. Otóż we wrześniu na teście pokazały się 2 kreseczki. Wszystko było pięknie, beta przyrastała jak powinna, ale niestety tydzień później pojawiła się @!!! Załamałam się totalnie i stwierdziłam, że na razie nie chcę się starać.
    Mąż zabrał mnie do Krakowa na kilka dni w ramach odpoczynku... no i okazało się po powrocie, że przyjechaliśmy w trójeczkę Nasza radość była wielka, zwłaszcza, że wszystko było inaczej niż poprzednio- kreski na teście były tłuściutkie i z każdym dniem coraz wyraźniejsze. Wizyta u gina w 6tc totalnie nas załamała- diagnoza brzmiałauste jajo płodowe. Pomyślałam, że to jakiś żart, przecież historia nie może się dwa razy powtórzyć. I to pod rząd. Załamałam się! Ale lekarz postanowił dać szansę naszej ewentualnej dzidzi...
    Tydzień pożniej, gdy już pogodzona z losem weszłam do gabinetu i oświadczyłam:"przyszłam obejrzeć swoje puste jajo" dowiedziałam się, że mały lokator jednak się wprowadził i ma 3mm i bijące jak szalone serduszko
    Następne wizyty- co 2 tygodnie- pokazywały, że nasze szczęście rośnie i rozwija się prawidłowo W 11tc lekarz założył mi wreszcie kartę ciąży a wczoraj mój mąż miał okazję pooglądać nasze maleństwo jak fika koziołki u mnie w brzuszku W wolnej chwili postaram się wrzucić kilka fotek

Tak więc: BĘDĘ MAMUSIĄ
Reklama Reklama Module
Collapse

Working...
X