Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Pierwsze Pamiętniki Naszych Dzieci :) Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Pierwsze Pamiętniki Naszych Dzieci :)

Dziewczynki znalazłam na necie link do dzidziusiowych blogów, a w zasadzie koleżanka prowadzi coś takiego swojej córeczce!!!
    Świetnie się to czyta i na pewno będzie fajna pamiątka dla dzieci!

Nie wiem czy mogę umieścić link??

Niczka mogę???

a możesz moim zdaniem to nie reklama bo to nie firma

Comment

Zamieszczone przez Niczka
      a możesz moim zdaniem to nie reklama bo to nie firma
      Dziękuję

I wklejam link http://smyki.pl/index.php?op=regstart

Miłej zabawy Mamusie

Comment

Moja mama pisala cos takiego o mnie przez pierwszy rok mojego zycia A moze troszke dluzej... Super sprawa, zwlaszcza bylo to wazne, jak pozniej poklocilam sie z mama o jakies glupstwo, swietnie sie to czyta, czasami ze wzruszeniem, czasami sie mozna niezle obsmiac Generalnie jak najbardziej polecam, sama tez bede pisala cos takiego Mojemu Malenstwu
        ps. A Wy dziewczynki, macie juz niezly poczatek Watki ciazowe

Comment

A ja czytałam o czymś takim, jak pamiętnik dla dzidziusia, który się jeszcze nie narodził. Że jest spora grupa osób, która opisuje swoje przeżycia w czasie ciąży (tak jak my), a potem kontynuuje, jak się urodzi dzidzia

Comment

Ano ja tak robię

Comment

ja opisuję jedynie na forum a mój mąż założyl małemu bloga na którym pisze o ważniejszych rzeczach z przygotowań na narodziny małego
              http://www.nikodem.e12.pl/

Comment

a co myślicie o takich książeczkach, gdzie można odcisnąć małe stópki, przykleić kopertkę z kosmykiem włosów, wpisywać kolejne zęby czy rozmiary albo opisać Pierwsze Boże Narodzenie?
                tuż przed ślubem znaleźliśmy coś takiego w domu u mojego męża, jak się wyprowadzał. wiecie jak płakaliśmy ze śmiechu, jak się okazało, że mały MMŻ to nerwusek był i jak go starsza siostra zdenerwowała, to biegał za nią z tłuczkiem do mięsa? i wielu informacji MMŻ po prostu nie miał, bo nie miał kogo zapytać - różnych dat, informacji... a do tego miał tam jeszcze różne bajki i porady dla rodziców. w nowych teraz są przepiękne zdjęcia.
                wspaniała pamiątka.

Comment

ja nie wiem jak inne forumowe dzieciaczki ale nasz Nikodem ma taki album ma tez odcisk w gipsie nóżki i rączki maleńkiej uważam to za bardzo cenną pamiątkę.

Comment

hmm Zuzi dopiero zaczynam tworzyc jej własny album, bo zdjęć się juz nazbierało... ale na razie nie mamy żadnych książeczek z odciskami ani tym podobnych Bardzo chciałam na pierwsze urodzinki zrobić właśnie odciski stópek i rączek i powiesić w rameczce ale jeszcze nie mam konkretnej koncepcji

Comment

Nasz Dzidziorek "prowadzi" swojego bloga. Najpierw nadawał z brzuszka, a teraz to już profesjonalista
                      Jego blog to: www.ceifr.blogspot.com
                      Zapraszamy

Comment

Mój tata pisał pamiętnik dla mojej siostry (starszej) i dla mnie też (już mniej i bardziej na brudno, bo mniej czasu przy dwójce). Teraz bardzo się z tego cieszę, zwłaszcza, że jak zaczęłyśmy mówić, tworzył słownik naszych powiedzonek. Dlatego też teraz wiem, że na przedszkole mówiłam pećtoje, a "dziękuję" to "siusiuła".

Więc kochane forumowe mamy zapisujcie sobie, co Wasze dzieci mówią, później to będzie bardzo fajna rzecz

Comment

Zamieszczone przez Kasiula_
                          Więc kochane forumowe mamy zapisujcie sobie, co Wasze dzieci mówią, później to będzie bardzo fajna rzecz
                          tym bardziej, że teraz to wcale nie wymaga jakiejś wyobraźni. jak ktoś się nie czuje na siłach, to są piękne rzeczy do tego stworzone. super.

Comment

Zamieszczone przez Gwiazdeczka
                            jak ktoś się nie czuje na siłach, to są piękne rzeczy do tego stworzone
                            ja swojemu chrzesniakowi zakupilam taka ksiazeczke moj pierwszy rok.
                            Wklejalam zdjecia jako dumna ciocia od dnia urodzin po pierwsze urodzinki, zapisywalam najwazniejsze daty takie jak pierwszy zabek, czy kiedy odpadl pepuszek. Bardzo fajne te ksiazeczki sa polecam wszystkim.

Comment

Zamieszczone przez magdallena85
                              Bardzo fajne te ksiazeczki sa polecam wszystkim.
                              no właśnie ja też bardzo! i moje dzieci absolutnie wszystkie będą coś takiego miały. zastanawiam się też jeszcze nad pamiętnikiem z ciąży, ale to już własnej produkcji [choć też widziałam specjalne terminarze ].

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X