Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Założyłem firmę Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • Założyłem firmę

  W końcu się udało, a bałem się, że przez to zamieszanie ze ślubem coś się rozsypie.
  Zapraszam na moją firmową stronę.
  Chcesz znów zobaczyć swoje felgi w ich pierwotnym blasku? a może planujesz zmianę ich koloru? Tak czy inaczej jesteś w dobrym miejscu. Sprawdź naszą ofertę!

 • #2
  Super! Jak Ci się to udało? Gratuluję! Ja też mam w planach otwarcie swojego biznesu, ale to raczej dalekie plany, więc jeszcze nic nie wiadomo. Może zaproponuję Ci fajną aplikację, która pomoże Ci w prowadzeniu sklepu? Znajdziesz ją na stronie https://www.cashbill.pl/integracja/i...-online-shoper Jest tam dostępna w połączeniu z systemem płatności Cashbill, gdybyś jeszcze z takowego nie korzystał. Polecam zerknąć, bo według mnie się opłaca. Aplikacja posiada wszystkie potrzebne narzędzia do prowadzenia sklepu.

  Comment


  • #3
   Gratulacje Własna firma to naprawdę świetna rzecz. Ja sama mam własną działalność już kilka ładnych lat i mimo że nie zawsze bywa kolorowo to za żadne skarby świata nie wróciłabym na etat. Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć i polecić, to zajrzyj sobie na tę stronę https://www.ifirma.pl/kpir. To firma zajmująca się księgowością online. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

   Comment


   • #4
    Nigdy nie wiadomo kiedy w firmie przyda się nawet mała pożyczka na firmę bez zaświadczeń. Sama prowadzę od paru lat mniejszą działalność i wiem, że z pieniedzmi bywa różnie. A mam taką zasadę, że zawsze w terminie wypłacam pracownikom wypłatę. Trzeba w tych czasach dbać o pracownika, przez to moja kadra praktycznie wgl się nie zmienia

    Comment

    Reklama Reklama Module
    Collapse

    Working...
    X