Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Karma dla kota? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Karma dla kota?

Witam,
    Jestem na forum nową użytkowniczką. Nie znalazłam wątków, w których zamieszacie wpisy o swoich pupilach. Pewnie cześć z Was ma kota, lub psa i może mi podpowiedzieć, czym warto karmić kotka? Mój maluch ma 4 miesiące. Je jak na razie mleko dla kotów i granulki Prevital Chciałabym mu jeszcze coś dorzuć do tej diety, ale szczerze mówiąc nie znam się na tym. Może ktoś doświadczony mi coś doradzi Pozdrawiam E

Uwielbiam koty i mam 2. Rudy i Rudolf Kotka warto karmić mięsem, Jeśli stać Cię to także rybami, Moje dostaję raz na jakiś czas. Karmy suche ot kwestia wyboru. Moje jedzą suche chrupki. Lubia także gotowce z puszki. Każdy właściciel ma inne zdanie, jeśli kot ma się dobrze i je to dawaj mu prevital. Koty najbardziej jedzą to, czego im nie wolno. Moje szaleją za wędliną, a nie powinny jej jeść.

Comment

Zamieszczone przez muszynianka Zobacz posta
      Witam,
      Jestem na forum nową użytkowniczką. Nie znalazłam wątków, w których zamieszacie wpisy o swoich pupilach. Pewnie cześć z Was ma kota, lub psa i może mi podpowiedzieć, czym warto karmić kotka? Mój maluch ma 4 miesiące. Je jak na razie mleko dla kotów i granulki Prevital Chciałabym mu jeszcze coś dorzuć do tej diety, ale szczerze mówiąc nie znam się na tym. Może ktoś doświadczony mi coś doradzi Pozdrawiam E
      swoja małą karmiłam do roku karmą Royal Canin Kitten, drobne granułki, nie zakrztusza się )))) i dobrze jej smakuje. więc mogę tę karmę polecać

Comment

Z reguły daję suchą czasem mokrą

Comment

Reklama Reklama Module
        Collapse

Working...
        X