Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Polećcie coś Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Polećcie coś

Witam, doradźcie mi coś proszę. Kilka miesięcy temu miałam nieprzyjemny incydent w restauracji, mianowicie jedna z kelnerek niechcący wylała na moje ramie gorącą zupę. Nie zdawałam sobie sprawy, że zostanie mi po tym blizna więc początkowo nie chciałam żadnych sporów itp. Jednak teraz zostałam z nieestetyczną blizną na ręce i nie wiem czy mogę starać się o jakieś zadośćuczynienie. Należy mi się coś z tego tytułu? Znalazłam już nawet jedną kancelarię, https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/, korzystał ktoś z ich usług? Polecacie?
    Co powinnam zrobić?
    Last edited by wiolettkas; 06-12-15, 21:26.

moim skromnym zdaniem możesz coś ugrać w tym temacie, ale najlepiej jak udasz się do prawnika i podpytasz, no i wydaje mi się ze musisz mieć

1. badanie lekarskie stwierdzenie blizny itp
    2. jakiegoś świadka całego zdarzenia

usługi prawnicze nie są drogie, a możesz otrzymać od restauracji odszkodowanie

Comment

Również myślę, że powinnaś zdecydować się na skorzystanie z porad prawnika - ta kancelaria specjalizuje się między innymi w sprawach związanych z odszkodowaniami. Dlaczego masz cierpieć z powodu czyjejś niekompetencji i mieć na ręku brzydka bliznę? Są gabinety w których na przykład za pomocą lasera możesz się pozbyć blizny, ale niestety to są koszty, Więc myślę, że warto starać się odszkodowanie. Moim zdaniem należy się tobie także zadośćuczynienie za krzywdę i cierpienie.

Comment

A ja korzystałam z firmy helpfind i byłam bardzo zadowolona.
        Centrum dochodzenia odszkodowań - sprawdź czy należy Ci się dopłata do odszkodowania po wypadku i odszkodowanie komunikacyjne. Zadzwoń ☎ 882383033

Comment

Warto spróbować moja znajoma złamała w restauracji zęba i dostała zwrot kosztów stomatologa

Comment

Warto spróbować

Comment

Reklama Reklama Module
            Collapse

Working...
            X