Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Czy mucha jest modna? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Czy mucha jest modna?

Najbardziej eleganckim rozwiązaniem dla faceta jest mucha. Krawat, musznik, plastron to tak jakby kobieta szła w butach bez wysokiego obcasu.
    Mucha męska to drugie z najczęściej wybieranych wiązań (po krawacie). Ta specyficzna kokarda cieszy się uznaniem od wielu dziesięcioleci. Przez ten czas ulegała modyfikacji i różnym modom, jednak sama w sobie trwa nadal.
    Last edited by blackyy; 01-07-15, 17:11.

Pan Mlody w zwyklym krawacie wyglada jakby wyszedl na slub z biura. Zwlaszcze, ze wszyscy goscie, faceci, beda ubrani koszula - garnitur - krawat, wiec dlaczego Mlody nie moglby sie wyrozniac?? Panne Mloda wszyscy od razu zauwaza i skojarza, a to przeciez nie jest tylko jej dzien, dlatego Pan Mlody tez musi wygladac dostojnie

Comment

Mi się wydaje, że właśnie muchy wracają do łask i to w fajnych formach i kolorach

Comment

Muchy wróciły do łask i muszę przyznać, że wygląda to naprawdę fajnie ostatnio byliśmy na weselu gdzie tylko pan młody paradował w muszce i było bardzo fajnie
        Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.
        Last edited by blackyy; 11-05-15, 10:53.

Comment

Nie wiem, czy jest modna, ale na pewno nieźle i oryginalnie wygląda teraz zauważyć można, że faceci na wesele tacy rozchełstani przychodzą, w porozpinanych koszulach, bo to niby takie cool jest, ale to wcale nie wygląda... a taka mucha to czadzik i elegancja

Comment

Ja sobie nie wyobrażam mojego Pana Młodego w muszce. Musi to naprawdę pasować danemu typowi mężczyzny. Nie każdy będzie z muszką wyglądał dobrze. Byłam na weselu, gdzie u jednego wyglądała ona rewelacyjnie, a na innym beznadziejnie i Pan Młody wyglądał komicznie. Dlatego przede wszystkim trzeba patrzeć na mężczyznę.

Comment

A ja uważam, że wszystko, co eleganckie, jest modne teraz wracają do łask fraki, zauważyliście to? Jak normalnie w operze nie wszystkim one pasują, bo jak pan młody niski, to ten frak z długim ogonem obniżać go tylko będzie, ale i tak to świetnie wygląda, bardzo galowo, rzec by można... ja jestem za muchą

Comment

Nie mam nic przeciwko krawatom ani muchom, te weselne krawaty mogą być przecież bardziej eleganckie niż codzienne i inaczej też będą wyglądać z lepszą weselną koszulą. Mój ojciec poszedł do ślubu z muchą pod szyją i to jeszcze jaką: duża, beżowa w grochy i z takimi jakby marszczeniami - nieźle widać to na fotce, bo widać przede wszystkim muchę a potem całą resztę to były lata siedemdziesiąte, ale dziś chyba też przeszłoby coś takiego :P

Comment

Zależy w czym komu ładnie. Mój znajomy jest bardzo przystojnym facetem, wszystkie kobiety się za nim oglądają, ale jak przyszedł na imprezę w muszce, to wyglądał jak idź stąd. Kark mu optycznie skracała ta mucha i szyję... w krawacie zupełnie inaczej się natomiast prezentuje zależy, jak leży...

Comment

No fakt, nie każdemu pasuje. Jednak z muchą dobrze mieć odpowiednią poszetkę. Nie może to być ta sama co w przypadku krawata - http://www.modini.pl/blog/moda-meska...modzie-meskiej

Dobrze przedstawili to w tym opradniku.
                    Last edited by rabarbara; 02-11-15, 12:44.

Comment

Mucha pasuje kazdemu, tylko warto dowiedziec sie czego unikac, np mucha musi miec odpowiednie proporcje do ksztaltu twarzy, sa jakies zasady, ze nie moze wystawac poza dany obszar szczeki... warto wygooglowac

Co wiecej-mucha moze byc fajnym elementem stylizacji

Comment

Moim zdaniem mucha to lekka ekstrawagancja,chociaż nie twierdzę,ze jest to coś złego- na pewno wyróżniamy się spośród tłumu,tym bardziej że to właśnie nasz dzień Zgadzam się,że mucha w odpowiednio dobranym kolorze,to ciekawy element stylizacji.

Comment

Muchy kojarzą mi się ze starszymi dziadkami Fajnym pomysłem może być agrafka lub pin przypięty nad poszetką do klapy marynarki. Teraz można dostać w necie takie eleganckie metalowe.

Comment

Obecnie chyba coraz więcej facetów decyduje się na muchy, dlaczego, tego nie wiem, ale może coś w tym jest. Na Domodi mozna znaleźć sporo męskich much jak:

https://lb0.dstatic.pl/images/35808016/I520x520.jpg
                            A dobrze dobrana mucha może wyglądać naprawdę bardzo elegancko.

Comment

Reklama Reklama Module
                            Collapse

Working...
                            X