Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Mój narzeczony jest dość niski Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Mój narzeczony jest dość niski

Cześć dziewczyny, mój narzeczony jest niższy ode mnie.Mi to zupełnie nie przeszkadza, ale on się tym trochę przejmuje. Znacie jakieś rady dla faceta, aby go choć trochę optycznie podwyższyć? Gdzieś słyszałam o takich męskich butach albo wkładkach, które dodają paru cm...

Niczym się nie przejmuj, mój mąż też jest ode mnie niższy i w niczym nam to nie przeszkadzało. Jednak jak chcesz, aby Twój mężczyzna fajnie się poczuł i dodał sobie pewności siebie to proponuję kilka trików optycznych: koszula w pionowe paski, ciemniejsze spodnie i jasniejsza góra. Na sam ślub możesz mu doradzić [tylko delikatnie!] buty podwyższające. Nie ma jakiegoś wielkiego wyboru, ale jak chcesz mieć spokój i fajną obsługę polecam skyhighshoes.eu/. Powodzenia i wszystkiego najlepszego
    Last edited by blackyy; 09-01-15, 10:36.

Comment

Na buty-plus są buty podwyższające, w opisach jest podane ile centymetrów dodają.

Comment

Ja jestem dość wysoka i lubie szpilki i mój facet nosi buty podwyższone na różne imprezy i na ślub też już ma, kupuje przez internet w sklepie butypodwyzszajace.pl a do ślubu kupił w betelli.pl Żaden to problem ani obciach a ja sobie nie wyobrażam nie nosić obcasów bo mój facet jest niższy niż ja
        Last edited by blackyy; 09-01-15, 10:33.

Comment

Taki problem to nie problem przecież. Najważniejsze, żeby była miłość w związku. Jeśli partner jest niższy to przecież może kupić sobie buty, gdzie go powiększa i będzie już wyższy i przynajmniej w twoim wzroście. To byłoby zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

Comment

Istnieją takie buty, które sprawiają, że męzczyzna wygląda na wyższego - firma Betelli
            Sa to buty podwyższające o kilka centymetrów a do tego są bardzo ładne i dobrej jakości. WIem, bo mój narzeczony też jest niski i tez tam kupiliśmy
            Last edited by blackyy; 20-01-15, 12:46.

Comment

Drogie Panie, nie dziwcie się temu nieszczęsnemu facetowi,mężczyzna zawsze czuje się dość niekomfortowo gdy kobieta jest od niego wyższa...I tak, wystarczy kupić specjalne buty, takie z małym obcasem jak gdyby. No i lepiej żeby panna młoda miała płaskie buty
              Last edited by blackyy; 10-07-15, 10:39.

Comment

Płaskie buty dla Panny młodej i obcas dla Pana młodego, ale też nie za wysoki, bo będzie to wyglądało groteskowo. Gorzej, jeśli różnica wzrostu jest drastyczna... ;]

Comment

No właśnie.. najwięcej można ugrać na butach (zarówno pana młodego, jak i panny młodej) Warto też wziąć pod uwagę strzelistość fryzury panny młodej i nie szaleć zbytnio z welonem. W ten sposób centymetr po centymetrze można zauważalnie zmniejszyć istniejącą różnicę we wzroście.
                  Last edited by blackyy; 10-07-15, 10:39.

Comment

My mieliśmy z kolei problem z doborem garnituru, mój maż jest bardzo wysoki, ma 195 cm, także pozostało nam szycie na miarę. Trochę wydaliśmy, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni, garnitur świetny, doskonale dopasowany do sylwetki, służy do dziś. Jeżeli jest tu ktoś z Krakowa, mogę polecić pracownię Vratelli. A co do wzrostu ja mierzę 155, na wesele założyłam wprawdzie wysokie buty, ale różnica między nami była widoczna, jakoś nikt w tym dniu się tym nie przejmował.

Comment

Masz rację, są takie buty - podwyższają nawet o 7cm (TO SPORO!) a wogóle tego nie widać, bo ich design jest po prostu rewelacyjny. Mam ochotę kupić je dla swojego faceta ale boję się, że będzie za wysoki
                      Last edited by blackyy; 23-03-15, 10:51.

Comment

U nas nie ma takiego problemu

Comment

Mój facet nie jest jakiś bardzo niski, ja też nie jestem niska, planuje założyć szpilki i znaleźliśmy w związku z tym dla niego buty podwyższające (o 7 cm)wyglądają normalnie jak zwykłe buty a nawet bym powiedziała, że są bardzo eleganckie, te buty wydłużyły mu nogi i wygląda świetnie-i to nie jest dla niego problem, żeby nie było, ani dla mnie, a szpileczki mam bajeczne, aż do nieba
                          Last edited by blackyy; 10-07-15, 10:38.

Comment

To śmieszne. Przecież wszyscy wasi znajomi i cała rodzina wiedzą, że on jest od ciebie niższy, więc jak nagle wyskoczycie z takimi wkładkami, to dopiero wszyscy oczy wybałuszą i dopiero będzie ubaw XDXDXD wkładki do butów, jasne... nagle mu zaczęło to przeszkadzać? Ta różnica wzrostu?

Comment

Gajusza94 – masz trochę racji. Właśnie dlatego też się zastanawiam nad tymi podwyższonymi butami. Najprędzej chyba ubiorę eleganckie kryształowe baletki, które niedawno zauważyłam:
                              http://www.slubnaglowie.pl/inspiracj...ubu-na-plaskim
                              Rozumiem też dziewczyny, które chciałaby ubrać szpiki, noga wtedy inaczej wygląda, dużo lepiej J
                              Mój chłopak jest równy ze mną, ja mam 168cm i myśleliśmy, że większy problem będzie z garniturem ślubnym, ale poszliśmy do jedenej z polskich marek na G i wybraliśmy ten z linku poniżej/.
                              https://pl.pinterest.com/pin/377317275006238386/
                              Bez problemu poprawki krawiecki w cenie, Panie nawet nie mrugnęły, że F. jest niski i będzie problem.
                              Polecicie jakieś eleganckie dobre męskie obuwie wizytowe ?

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X