Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
do slubu w mundurze Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• do slubu w mundurze

Moj misiak chyba pojdzie do kosciola w mundurze. Moze to i fajne...efektowne...Ale tak sie zastanawiamy, czy jest sens tak sie przebierac. Moze lepiej isc w garniturze i tyle. Moze cos doradzicie Kobitki

http://www.przewodnikmp.pl/img-19052...viwqiyxcxr.png

Podobno męzczyzna w mundurze, jest jeszcze bardziej uroczy niż w czymkolwiek innym

Comment

a jaki to mundur nosi go na stale wpracy czy jak :>

Comment

w mundurze bardzo fajny pomysł i jakie fajne będą zdjęcia aż Ci zazdroszczę

Comment

to mundur marynarki wojennej. Nie nosi go na stale bo w szkole, na codzien maja takie "cwiczebne", a ten- galowy jest na specjalne okazje- jakies swieta wojskowe itp.

http://abcslubu.pl/suwak/01_27_2007_19_5_2007_45.png

Comment

a ja bym chciała żeby poszedł galowym z marynarki wojennej - wygląda bardzo efektownie taki garnitur i facet zbiera kolejne punkciki.
            Może to z sentymentu, bo sama kiedyś chciałam iść do marynarki wojennej

Comment

Ślub w mundurze jest ok, gorzej w zyciem w mundurze (to moja prywatna opinia, mam złe doświadczenia).

Comment

jeżeli jest w szkółce marynarskiej i to wiąże się z jego zyciem a za niedlugo i Waszym to obowiazkowo w mundurze do kolezanki pana mlodego koledzy tez z marynarki przyszli w mundurach i zrobili im cudny szpaler polecam

Comment

Zamieszczone przez Niczka
                  jeżeli jest w szkółce marynarskiej i to wiąże się z jego zyciem a za niedlugo i Waszym to obowiazkowo w mundurze do kolezanki pana mlodego koledzy tez z marynarki przyszli w mundurach i zrobili im cudny szpaler polecam
                  niczka święte słowa, fajna atrakcja tak kilku mundurowych na weselu...

Comment

nooooo zajebiscie
                    za mundurem panny sznurem
                    fajna sprawa ,ale potem sie chyba przebiera ?? czy w mundurze cale wesele??

Comment

w mundurze tylko do kosciola a potem by sie przebral w garnitur. No i oczywiscie, jak juz wojskowe wesele, to szpaler musi byc! Trzeba bedzie zorganizowac chlopakow!

Comment

Zamieszczone przez lilka
                        w mundurze tylko do kosciola a potem by sie przebral w garnitur. No i oczywiscie, jak juz wojskowe wesele, to szpaler musi byc! Trzeba bedzie zorganizowac chlopakow!

lilka fajniscie, mundur mmmmmmmm pysznie wygladaja Panowie w mundurach, przystojniaki
                        A szpaler to wogole zajefajnie, pozazdroscic

Comment

lilka pomysl fajny,ale powiedz co potem przebiera sie ??

Comment

cisza nastala ...

Comment

Pisałam wcześniej że w mundurze idzie tylko do kościoła a na imprezę przebierze się w garnitur. Chodzi tylko o mszę w kościele. Jego brat ma ślub po nas - we wrześniu i oznajmił że na 100% idzie w mundurze (na swoje wesele oczywiście) a mój Piotrek jeszcze się nie zdecydował.

Comment

Working...
                              X